Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέμπτη βράδυ αποφάσισα να ξαναπάω στην Εβελίνα για να επιβεβαιώσω τις καλές εντυπώσεις που μου είχε αφήσει όταν την επισπεύτηκα για πρώτη φορά πριν από 40 μέρες, και έχοντας στο νου μου κάποιες περίεργες κριτικές που δημοσιεύτηκαν στο μεταξύ και περιγράφανε μια τελείως άλλη κατάσταση από αυτήν που είχα βιώσει εγώ.
Επί πλέον, κάπου διάβασα τελευταία ότι ενδέχεται να φύγει για Αθήνα και ήθελα να επιβεβαιώσω και αυτό… και για να μη μακρηγορώ, κατά δήλωσή της, ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ… ΠΟΥΘΕΝΑ… ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ !!!Σπασίκλας
Το μαγαζί άδειο, οι δρόμοι γύρω άδειοι, και το χιονόνερο έπεφτε straight through…
Το δωμάτιο πεντακάθαρο, jaccuzi, για τους μερακλήδες αλλά και νιπτήρας με κρεμοσάπουνο και αυτόματο dispenser χαρτιού για εμάς τους κοινούς θνητούς… Τεράστιοι καθρέφτες έδιναν την δυνατότητα παρακολούθησης του έργου από πολλές γωνίες.
Τέλος, το σημαντικότερο, καινούργιο στρώμα γαμάτο, σκληρό με ανεξάρτητα ελατήρια… BRAVO !!!
Η τσα*2 ευγενική με λίγα Ελληνικά, την υποχρέωσα να μου επαναλάβει το μενού τρεις φορές και κάθε φορά μετά το € 50, οι τιμές και οι παροχές που αντιστοιχούσαν, ΑΛΛΑΖΑΝΕ!!!
Βαρέθηκα να προσπαθώ να καταλάβω τι μου πουλούσε, οπότε της έδωσα €60 και της είπα να μου στείλει το κορίτσι…
Σε λίγα λεπτά εμφανίστηκε η Εβελίνα. Η γνωστή Εβελίνα, αδύνατη, μικροκαμωμένη με το πιο τέλειο βυζί της Θεσσαλονίκης, και τα πιο αστεία 20ποντα τακούνια που την κάνουν να φαίνεται πανύψηλη κοκκαλιάρα και εξωγήινη αλλά που η ίδια θεωρεί ότι είναι sexy… Ας είναι…
Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και πιάσαμε κουβέντα ενώ χαϊδευόμασταν, και αυτή με τον τρόπο της με ταϊζε τις ρόγες της που λόγω οριακής θερμοκρασίας δωματίου είχαν γίνει κάγκελο…
Έχωσα τα μούτρα ου ανάμεσα στα μπούτια της και γεύτηκα το πεντακάθαρο μουνάκι της (πρέπει να είχε πλυθεί αμέσως πριν έρθει στο δωμάτιο) για αρκετή ώρα, ενώ αυτή μου χάιδευε με το χέρι της τα μαλλιά και με το πόδι της την πλάτη…
Με άφησε αρκετή ώρα να το γλεντήσω και μετά το γυρίσαμε σε 69 όπου θεώρησε περιττό να μου φορέσει σκούφο… Η πίπα της ήταν μεθοδική, με σαλιαρίσματα, βυθίσματα και ποικιλία ρυθμού και έντασης… που ανέβασε τον Γιακουμή στο 100% και τον κράτησε εκεί για 5-6 λεπτά οπότε της ανακοίνωσα ότι είμαι έτοιμος για τα περαιτέρω…
Εκείνη λοιπόν τη στιγμή, ακούω το εξής απίθανο….
- Όμως εγώ, δεν είμαι έτοιμη ακόμα μωρό μου. Μου αρέσει πολύ όπως με γαργαλάει το μουστάκι σου και θέλω ακόμα λίγο… Γλώσσα
Εννοείται ότι δεν έφερα αντίρρηση και συνεχίσαμε και οι δύο τη δουλειά μας με ακόμη περισσότερο κέφι… και με τα δάχτυλα μου βυθισμένα μόνιμα πλέον και στις δύο τρυπούλες της. Σε δυό τρία λεπτά, την ένοιωσα να τρέμει και άρχισα να τη ρουφάω γρήγορα και δυνατά ενώ την άκουγα και την ένοιωθα να χύνει….Χμμμ;
Για δεύτερη φορά με την Εβελίνα, ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΕ ΤΟΝ ΣΚΟΥΦΟ !!!Ντροπή
Λίγο αυτή από επάνω, λίγο εγώ από επάνω, το πράγμα προχώρησε κανονικά και όμορφα χωρίς βιασύνες αλλά ήρεμα και με αρκετές καυλιάρικες φωνούλες και σφιχτές αγκαλιές…
Μετά την κατάθεση, μείναμε για λίγο ξαπλωμένοι στο κρεβάτι και κάναμε χαζοκουβέντα…
ΕΓΩ σηκώθηκα πρώτος και αυτή ακολούθησε. Με ευχαρίστησε ειλικρινά με φιλί στο μάγουλο.
Σε λίγα λεπτά, κατά την έξοδο μου, η Εβελίνα και η τσατσα εν χορώ… μου ευχήθηκαν καλά Χριστούγεννα!!!
Συμπέρασμα: Για δεύτερη φορά η Εβελίνα μου πρόσφερε ακριβώς αυτό που ζητάω. Μια ειλικρινή και αβίαστη ανθρώπινη σεξουαλική σχέση των 20-30 λεπτών , έτσι για να χαλαρώσω, και μετά… να ζήσουν αυτές καλά κι εμείς … καλλίτερα… Χαμόγελο Σίγουρα θα ξαναπάω…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2011
Αααα, θα αφησω μουστακι...!
24 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να του βάζεις όμως και conditioner... άμα έχεις καμιά γουρουνότριχα....
Να το γαργαλίσεις το κορίτσι... όχι να το γρατζουνίσεις... και κόψει η μαγιονέζα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2