Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327247
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη βραδάκι,με σχετική ενημέρωση αυτή τη φορά,για να συναντήσω την Candy.
Έλεγχο στην πρόσοψη του καταστήματος για παρκαρισμένο Cherokee...ΟΚ,ελεύθερο.Μπαίνουμε.....
Σπαστικό φωτοκύταρρο ειδοποιεί για την είσοδο μου και το σαλόνι άδειο με το 3ο δωμάτιο ανοιχτό (το γρουτσου-γρουτσου κρεβάτι!)
Τσουπ και το όργανο υπηρεσίας.....
-Καλώς το παλουκάρι,τι κάνεις?
-Τον κόσμο όμορφο......Κουλ
-Μπουρ-μπουρ-μπουρ....Candy το όνομά της.Την ξέρεις?
-Ναι
-Αν θέλεις να μπεις,ελεύθερο το δωμάτιο.
-Εκεί τσουκ...αλλά ας δούμε και σαλονάρισμα,μέρος της "συνεύρεσης" είναι!
-??????????
-Καλά,άστο,θέλω να τη δω πρώτα
-Αααααα, μάλιστα,κάθησε όπου θέλεις,τελειώνει το πρόγραμμά της και έρχεται
-Πλυντήριο έβαλε?
-????????
-Τσακούζι έχει?
-Αααααα,ναι αλλά τελειώνει σε λίγο.....

Μέχρι να εμφανιστεί,ήρθαν άλλοι 5 συναθλητές,οι 4 περίμεναν την πασαρέλα,ο 5ος ντουγρού στο δωμάτιο......ωραίαααα,θα πάω στο μεσαίο με τον καθρέφτη για να δω αν ακούγεται το γρουτσου-γρουτσου!!!!
Να'σου και η εν λόγω κορασίδα.....
Ντυμένη Αγ.Βασίλης αλλά ασκεπής!Δεν της πάει το σκουφάκι όπως διαπήστωσα μετά από λίγο.
Κατάθεση 50Ε παράβολο για χαλαρό με Villariba-Villabajo (ελληνιστί:Ισπανικό) και μπαίνω στον αγωνιστικό χώρο.
Τελικά ακούγεται δίπλα το γρούτσου-γρούτσου!!!!!!!!αλλά όχι για πολύ....ούτε 8λεπτο δεν άντεξε ο φίλτατος!Και νατην η Candy.....
Υποδοχή με αγκαλίτσα και φιλάκι τυπικό τα οποία έγιναν και προκαταρτικά στο κρεβάτι σε εντονότερο ρυθμό.....και το "ορθόμετρο" βάρεσε 100στάρα!
Πέρασμα ελαστικού με το χέρι, παρκάρισμα με ΤΟΝ!!! κώλο μέτωπο στον καθρέφτη και αρχίζει μια πολύ καλή πίπα με θέα μια τον κώλο της και μια το πρόσωπό της.
Αρκετό eye contact με deep και καραμπαλικιν και χάιδεμα εκ μέρους μου του κορμιού της και της κλειτορίδας της.....έχει ήδη υγραθεί και περνάμε στη βάση Βου...
Cow girl (το αγαπημένο μου) χωρίς ίχνος λιπαντικού!!!!!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Διείσδυση αργή,ανα 3-4 επαναλήψεις πιο μέσα,χωρίς να την πιέσω καθόλου,να κάνει αυτή κουμάντο,με βογγητά και πρόσωπο να δείχνει πως το απολαμβάνει......Εγώ να δεις!!!!!
Α Ψ Ο Γ Η !!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Το μουνάκι της (καθαρό,ευωδιαστό....) να έχει γίνει μούσκεμα,εγώ να χαιδεύω τα πάντα,να πέφτει πάνω μου,να με φιλάει και εγώ μ'αυτό το θέαμα και την αίσθηση που μου δίνει το ανεβοκατέβασμά της,φτάνω στα όριά μου.Το καταλαβαίνει,"-όχι ακόμα,κρατήσου" και αλλάζουμε σε ιεραποστολικό....
Φιλάκι πεταχτό στα μπούτια (ε όχι και μπουτάκια...), η γύρω "περιοχή" της λες και έσπασε αγωγός της ΕΥΑΘ,είπα να τον τρίψω λίγο εκεί γύρω,"-όχι,μπες μέσα ΤΩΡΑ!"Γλώσσα
Τι να με πιάνει από τα "δίδυμα",τι να προσπαθεί να με τραβήξει από τη μέση ,να ανοιγοκλείνει τα πόδια της,να τα τυλίγει γύρω μου(ω,ναι,επιτέλους κάποια που μπορεί!),μέχρι που τα έβαλε στους ώμους μου,ανασηκώνοντας φυσιολογικά τη μέση της και η διείσδυση να γίνεται πλήρης! Πιάσιμο από τους αστραγάλους της,άνοιγμα όσο γινόταν και σφυροκόπημα.
-Έρχεται το τέλος,ακούστηκε από το "ισόγειο".....Ώρα για αλλαγή στα 4 για να απολαύσω αυτή τη μαγική θέα που ονομάζεται "η Candy από πίσω"....
ΤΕΛΕΙΟ στήσιμο με τους αγκώνες στο στρώμα, να την απολαμβάνω για δευτερόλεπτα μια μπροστά μου και μια στον καθρέφτη.....τι να πρωτοχαζέψεις? Με συνέφερε από το παραλίγο αλληθώριασμα με ένα "έεεεεελα μέσα,έεεεεελα".
Δεν ήθελα και πολύ ακόμα,με το ζόρι κρατιόμουνα,άρχισε και τα βογγητά,με κοίταζε παίζοντας τη γλώσσα της γύρω από τα χείλια της,να δαγκώνει το μαξιλάρι,ξεκίνησε να κινείται γρήγορα(ευτυχώς συντονίστηκα μαζί της) και προλαβαίνω στο τσακ να την γυρίσω για κατάθεση με πίπα.Πίπα με τόση μανία και να τρίβει έντονα την κλειτορίδα της.Συνέχισε για δευτερόλεπτα βγάζοντας κραυγούλες και τρέμοντας.....και ξαπλώθηκε στο κρεβάτι.Και εγώ γονατιστός δίπλα της να την χαζεύω.....
Σύμφωνα με τα λεγόμενά της (και όπως μου φάνηκε) τέλειωσε,αμέσως μετά από μένα.
Μασαζάκι από μέρους μου (κατά το οποίο δεν μ'άφηνε να σταματήσω),λίγο social time,πέρασε μισάωρο+,ούτε πόρτα χτύπησε, ούτε "ξερόβηχας"απ'έξω ακούστηκε.


Τι επίλογο να γράψω? Πως μου φάνηκε? Πως πέρασα?
........Τα ευκόλως εννοούμενα,παραλείπονται..........

Υ.Γ.1. Παραδέχτηκε πως εγώ κάνω καλύτερο μασάζ(το διαβάζεις πρόεδρε???)! Για το δικό της,θα δοκιμάσω την επόμενη φορά.

Υ.Γ.2.Τόσους μήνες εδώ,τόσες αναφορές,μέχρι και δικό της ποστ υπάρχει,κανένας,ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν ξέρει αυτό το τραγούδι??????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Candy,efxaristo......thank you......


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6bLOjmY--TA[youtube]

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Johnny Red
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
113
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2011
τζονι ποσο χρεωνεις το μισαωρο μασαζ;απλο οχι σπεσιαλ....αχχααχχαχαχαχχαχαχα
G
gl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1