Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στις 21-12-2011...

Είχε μια παράλογη κίνηση στο δρόμο... μποτιλιαρισμένη η Σπύρου Πάτση... κόβω μέσα από τα στενά και λέω μέσα μου "Δεν γαμιέται πάω μία από Σερβίων"...
Την προηγούμενη είχα δει στο Θησέως 365 την Στεφανία και μου είχε "κάτσει" στο μυαλό (γι' αυτό και σταμάτησα στο Σερβίων άλλωστε! Γλώσσα)

Η ευγενέστατη υπηρεσία, αφού με φίλησε, με χαιρέτισε και όλα τα σχετικά, μου παρουσίασε την Στεφανία... την Ρωσίδα milf, με το απίστευτα σαγηνευτικό στήθος και την κωλάρα, που αχχχχ...
Φυσικά και πέρασα...
Το δωμάτιο είναι μεν καθαρό αλλά λείπουν ο νιπτήρας και μια ντουσιέρα (όπως επισημαίνεται και παρακάτω σε άλλη κριτική)!
Εξαιρετικό στοματικό... με χαλάρωσε τόσο πολύ...! Και μόλις άρχισε και την περιποίηση στα @@... άσε καλύτερα...! Κόντευα να τελειώσω πριν την ώρα μου!
Με κατάλαβε όμως και σταμάτησε... με καβάλησε προσεκτικά και μου κόλλησε τα χέρια μου στο απίστευτο στήθος της... σε κάποια φάση σαν να χάθηκα ανάμεσα τους!!!
Για το τελείωμα στήθηκε καταλλήλως για πισωκολλητό! Το θέαμα φοβερό! Το στήθος της να πάλλεται ρυθμικά στο ρυθμό που έδινε ο pitsirikos1 και να βλέπω ταυτόχρονα την κωλάρα της...
Το πλαστικό καποτίδιο γέμισε από τους χυμούς της ικανοποίησης...!

Ήταν πραγματικά ότι χρειαζόταν για να ξεχάσω για περίπου 30 λεπτά τι γινόταν έξω...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Pitsirikos1
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Νοε 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
75
Πόντοι:
2.227
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού