Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142980
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Νασια ειναι μια σχετικα ψιλη κοπελα 2μετρη μονο αν βαλει τα 25αποντα τακουνια της, εμφανησιακα ειναι ενα μαυρομαλικο κοριτσακι με καρε μαλακι, καπου στα 23-25, προσωπο ωραιο με εκφραστηκα ματια, βυζακι μικρο σφιχτο λαχταριστο γεμιζει η χουφτα ανετα, με μεγαλη δυνατη ρωγα, μεση δαχτυλιδι και απο εκει και κατω αρχιζουν τα μετρια, χοντροκολα θα ελεγα σε σχεση με την μεση της, χοντρομπουτα, απο πισω οταν την κοιτας δεν βλεπεις και κατι ωραιο κολομαγουλα ενωμενα ερμιτικα κλειστα.! το σωματοτυπο της μοιαζει αρκετα με το σωμα της Μιραμπελας μονο που η Μιραμπελα ειναι η μιση απο αυτη και αδυνατη, με λαβες ψιλα στην μεση...
Δεν ειχα σκοπο να την δοκιμασω αλλα μιας και φιλος μου περασε πολυ καλα μαζι της, με επηρεασε θετικα, οποτε μεσα στο δωματιο 30€ απλο μεχρι και 120 τζακουζι, το δωματιο ειχε λιγο τα χαλια του, πανω στα κομοδινα διαφημστικα με το ονομα της Νασιας να την προμοταρουν ως πορν σταρ.!! τι εγινε ολες οι πορν σταρ στην Σαλονικα βρεθηκαν να δουλεψουν.??? Χμμμ;
Η Νασια μπηκε μεσα φορουσε ενα ωραιο συνολακι και το εβγαλε σχετικα γρηγορα, συστηθηκε με ενα ψυχρο γεια και προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα τριβοντας το σωματακι της πανω στο δικο μου, μια αποσταση την κρατουσε οπως κρατησε αναμεσα απο τα ποδια μου και κατα την δειαρκεια της πιπας, μετρια πιπα αλλα με μεγαλη δειαρκεια, μπορει να με πιπωνε κανα 5λεπτο λεω εγω. εβαζε μονο το κεφαλι μεσα σε μια στιγμη αυξησε ταχυτητα νωμιζε θα με τελειωνε με πιπα, την παρατηρουσα στα γονατα ετσι καθησμενη οπως ηταν να απλονονται τα χοντρα μπουτια της στο στρωμα και να μετανιωνω για την επιλογη μου, την σταματησα και την εστησα στα 4αρα...επρεπε να χυσω και να φυγω το παιχνιδι ηταν χαμενο απο το γεια σου.!! η κωλαρα της διακτηστηκε παντου, με τα βιας εφτανα να της τον βαλω και αυτη δεν εκανε τιποτα για να βοηθησει την κατασταση , βαρεσα λιγο ετσι αλλα δεν με βολευε οποτε κατεβηκα κατω απο το κρεβατι και την τραβηξα ορθιος στην ακρη του κρεβατιου, εκει η αισθηση απο το μουνι της ηταν απερηγραφτη, και αυτη ηταν που με εκανε να τελιωσω γρηγορα, και να μην συνεχισω το παιχνιδι, δεν το καταλαβε και συνεχισε να ψιλοβογγαει, εκει χτυπησα ακομα λιγο ετσι για τα ρεστα.! σηκωθηκε ντυθηκε η κοπελια και αποχωρησε υσηχα...
Μετρια πραγματα προσφερει η κοπελια, ξεπετα, κομοδινο δεν μπωρω να την πω γιατι το παιχνιδι τελειωσε νωρις και μια σταση, οποιος γουσταρει περναει και βλεπει, εγω δεν νωμιζω να ξαναπερασω μαζι της, αλλα και να την προτεινω σε κανεναν, δεν ειναι η κοπελα που θα κανει μπαμ.!! ισως για αυτο σταματησε και αυτη τις τσοντες για τα 30αρια των μπουρδελων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Νάσια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.284
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού