Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καθως η μερα ηταν αφιερωμενη σε milf δεν θα μπορουσα να αρκεστω μονο σε μια καταθεση που ειχα κανει στο Β.Μπενακη στην Βικυ και ετσι συνεχισα την αναζητηση μου...Πηγα στα στουντιο της Σ.Πατση αλλα δεν ειχε milfΛύπη,συνεχισα σε αυτα στην Κων/λεως αλλα ουτε εκει βρηκα αυτο που εψαχνα,παρεπιπτωντως περασα και απο Χαλκιδικης αλλα το στουντιο εχει κλεισει,ετσι ολες μου οι ελπιδες εναποθετονταν στο milfostudio της Σερβιων...Φτανω εκει,απεναντι εχει μαγαζι και μπαινοβγαινε κοσμος αλλα λεω δεν γαμιεται,θα με ξαναδουν μηπως..Ανεβαινω χτυπαω το κουδουνι,ανοιγει μια ευγενικη τσατσα και με περναει στο σαλονι και μου εξηγει τα προγραμματα..Η κοπελα ηταν η Νατασσα,Ρωσιδα 40+,καστανοξανθη,μεγαλα βυζια αλλα κραμασμενα...Περναω με το απλο προγραμμα στο δωματιο,το οποιο δεν εχει ουτε νιπτηρα(η κοπελα με ρωτησε παντως εαν θελω να κανω ντουζ) παρα μονο μωρομαντηλα,καθαρα σεντονια ανετο κρεβαττι..Ερχεται η Νατασσα,μιλησαμε για λιγο και μου λεει τωρα θα παιξουμε και μου φερνει τις βυζαρες της στο στομα,εγλειφα περιπου 5 λεπτα,μετα μου εκανε ισπανικη και περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αργη πιπα,μετα μου ηρθε απο πανω και καναμε 69 για αρκετη ωρα...Της ζητησα να ανεβει απο πανω μου,οπως και εκανε και μπαινοβγαινε με αργες κινησεις,αλλαξαμε στα 4 οπου την σφυροκοπησα αλλα λογω της προηγουμενης καταθεσης δεν μπορουσα να τελειωσω και τις ζητησα να κανουμε 69 οπως και εγινε,εχοντας την ευκαιρια να φαω λιγο ακομα το μουνακι της ωσπου ηρθε η ωρα που κατεθεσα...Συμπρασμα,μια καλη καταθεση,σε ενα καθαρο χωρο και με ανεση χρονου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
ΑΚΗΣ018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
24
Πόντοι:
2.935
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού