Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271322
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρακινούμενος απο τις κριτικές πήγα να γνωρίσω στην Ελληνίδα Πάολα (Βρ60 πανω). Δεν είναι ακριβώς ο τύπος μου αλλά είχα προαποφασίσει να μπω στο δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα. Τελειωνα το ντουζ όταν μπήκε μέσα. Ξεκίνημα με χάδια εκατέρωθεν και αμοιβαίες εξερευνησεις των σωμάτων. Ελευθερα πιασίματα. Χαιδέματα στο ανήθικο μου από μέρους της και στοματική περιποίηση σφαιριδών. Την γυρίζω και ανταποδίδω σε στηθη & θηλές. Συνέχεια με ισπανικό χωρίς βιασύνες. Λάστιχο και στοματικό για αρκετή ώρα σε 2-3 θέσεις. Δαχτυλοσκόπηση από μένα. Ξεκίνημα με κλασικό κολλητά τα σώματα και μετά εκείνη να έχει τα πόδια ψηλά και εγώ γονατιστός. Συνέχεια με εκείνη στα 4 εγώ γονατιστός, ενώ ασχολούμαι με κλειτ, στηθη, πλάτη, οπίσθια. Της ζητώ να ανέβει από πάνω το κάνει ευχαρίστως και ξεδιπλώνει δυναμικές κινησεις. Επειδή δεν τελείωνα της είπα να ξαπλώσει πάνω μου και όπως ήμασταν με κολλημένα τα σώματα μας γυρίζω στο κλασικό. Δυνατά κτυπήματα από μένα και σε λίγη ώρα τελειώνω. Μικρη κουβεντούλα πριν τον αποχωρισμό. Άνετη, καλά στησίματα, χωρίς όχι και γκρινιες, χωρίς βιασύνες, συνεργάσιμη, κάνει τη δουλειά της. Ήταν μια συνάντηση με ΣΕΞ, έτσι την προσέλαβα και έτσι θα μού μείνει. Δεν είχε την ποικίλια των συναισθημάτων άλλων εμπειριών μου. Αλλά από σεξ ξεχείλισε και με το παραπάνω. Βοήθησε και το ότι κράτησα (έτσι νομίζω δηλ.) σε όλες τις στάσεις (όδεν τις περάσαμε βεβιασμένα). Περιγραφή: ~1,65-1,70?, μαλλιά καστανόξανθα μέχρι τους ώμους, όχι 20άχρονη, πλούσιο στηθος, έμπειρη. Πάολα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.189
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού