Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετα απο 2-3 φορες στο φυλης 104,αποφασισα να πάω στο sweet angels που ειναι κοντα στο σπιτι μου.Τι το θελα?Ας αρχισουμε απο τα θετικα,ο χωρος τεραστιος και πολυτελειας,κρυφο,φωτισμοι,μεγαλο τσακουζι στο δωματιο,ντους,καναπε,στρογγυλο πολυτελειας κρεβατι με ουρανο με καθρεπτη.Επισης οι δυο κοπελες που ηταν κτες Μορενα και Νατασα,πολυ ομορφες στο σαλόνι.Εγω πήγα με Νατασα και πηρα προγραμμα με μασαζ,επειδη μου φανηκε φτηνο.Περιμενω λοιπον στον δωματιο,και μετα απο κανα 20 λεπτο έρχεται η Νατασα.Δεν λέω πολυ ομορφη γυναικα,ηξερε να μιλαει ελληνικα.Ξαπλώνω και αρχιζσει το μασαζ.Το μασαζ βέβαια δεν ηταν αισθησιακο,αλλα ουτε μου χαν πει απο πριν τι μασαζ ειναι.Τελοςπαντων,μου εκανε μασαζ με τον ιδιο τροπο που θα ελεγα στον κολητο μου κανε μου λιγο μασαζ στην πλάτη γιατι εχω πιαστει.Οση ωρα εκανε μασαζ,μου ελεγε σε ποιο αλλο στουντιο εχω παει.Της ειπα και μου λεει οτι δουλευε και εκεινη εκει αλλα εφυγε,και οτι δουλευε και σε αλλο,κλπ κλπ,τεσπα δεν θελω να αναλυσω τι μου ελεγε και την εκθεσω.Το σιγουρο ειναι οτι εκει που δουλευε, αυτα που την βαζαν να κανει δεν της αρεσαν(που ομως μονο αυτα αρεσουν σε ολους).Για αυτο ηρθε στο sweeangels.Πιπα αθλια για μενα,ολο με δαγκωνε και ακομα με ψιλοποναει,ουτε γλειψιμο μπαλακια εκανε,ουτε ηξερε να φορεσει το προφυλακτικο με το στομα.επαιρνε πιπα πολλη ωρα αλλα δεν μου σηκωνοταν ευκολα,γιατι με δαγκωνε,και λεω ασε θα την σηκωσω μονος μου.Τον παιζω λιγο και εγινε δουλεια.Μονο μια σταση καναμε και τελειωσα.Ειχε σφιχτο μουνακι.αλλα καμια συμμετοχη.Μολις τε λειωνουμε και φευγει,κανω 3-4 μετρα να βρω χαρτι επιδη δεν ειχε μαντηλακια διπλα στο κρεβατι.Βγαινοντας βλεπω τον φιλο μου που ηταν στο σαλονι και περιμενε με μουτρα,και λεω δεν πρεπει να περασε καλα ουτε αυτος που πηγε με Μορενα.βγαινοντας η τσατσα ειπε μονο καληνυχτα χωρις να ρωτήσει πως περάσαμε.Παντως εγω περασα ενα κλικ καλυτερα.Αν η Νατασα συνεχισε να δουλευει στο στο αλλο στουντιο πιστευω δεν θα ταν ετσι,Η πολιτιη αυτου του στουντιο ειναι αθλια,και τα 50 ευρω ειναι τραγικο ποσον για αυτες τις υπηρεσιες,που ειναι σαν τις υπηρεσιες ενος απλου υπογειου μπουρδελου στην φυλης.Α επισης ξεχασα να κανω οτι ηρθε σε μενα χωρις να κανει μπανιο απο τον προηγουμενο πελατη.Μου το πε ο φιλος που καθοταν στο σαλονι και παρακολουθουσε τις κινησεις της επειδη ειχε τελειωσει πρωτος και περιμενε.Ενοειτε εκει δεν ξαναπαταω.Αν ειχα δωσει 20 ευρω θα ελεγα οτι περασα αρκετα καλα,αλλα 60 ευρω που εδωσα περασα χαλια.Παντως η Νατασα ειναι ωραια κοπελα για να πας να πιεις καφε μαζι της.Αυτα τα 5 λεπτα που μιλαγαμε σου εδινε την εντυπωση οτι επινες καφε με μια φιλη σου και σου διηγουσε τις ιστοριες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού