Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Topless party ημέρα Τρίτη και μετά από πολλές απουσίες απ' τα party του πολυαγαπημένου studio λόγω θητείας, απ' το συγκεκριμένο δε θα μπορούσα να λείψω με ΤΙΠΟΤΑ. Επιπλέον μου είχε λείψει απίστευτα πολύ το Ελενάκι με το οποίο είχαμε επικοινωνία όλο αυτό το διάστημα και ήταν πολλά υποσχόμενο... Άλλωστε είναι απ' τις λίγες γυναίκες στο studio που έχω πάει περισσότερες από μία φορά. Άφιξη στο studio γύρω στις 22:00, parking πανεύκολα έξω απ' το studio. Ο περισσότερος κόσμος είχε φύγει, πλην όμως ήταν παρόντες κάποιοι γνωστοί συναγωνιστές... Μετά από αρκετή ώρα, 3 τέταρτα περίπου καθώς η Ελένη ήταν σε δωμάτιο με πελάτη και μετά από κουβεντούλα με τις άλλες δύο boobies Μαρίνα - Αλεξάνδρα οι οποίες περιφέρονταν στο σαλόνι, δίνω το απαραίτητο αντίτιμο στην πάντα λιγομίλητη κυρία Μαρία για πρόγραμμα με πρωκτικό (90 ευρώ) και ανεβαίνω στο αγαπημένο μου δωμάτιο το 3 το οποίο όπως πάντα ήταν στην εντέλεια. Μετά από κάμποση ώρα η πόρτα ανοίγει και εμφανίζεται η θεά. Το κλίμα πολύ ζεστό μεταξύ μας, αρχίσαμε τις φιλοφρονήσεις και τα "σου 'λειψα", "μου 'λειψες" και τα σχετικά. Λίγες ζήλιες από μεριάς Ελένης επειδή είχα πάει με αρκετές κοπέλες του studio τώρα τελευταία και είχα αργήσει να την επισκεφτώ ξανά απ' την τελευταία μας συνεύρεση και αμέσως μετά αρχίζουν τα γνωστά, γλωσσόφιλα, γλειψίματα, ζουζουνιές μέχρι που το Ελενάκι πέταξε και τα τελευταία περιττά κομμάτια ύφασμα από πάνω της για να θυμηθώ πόσο ωραίο στήθος έχει και κορμί γενικότερα. Το 9άρι στην εμφάνιση το έβαλα γιατί μου φάνηκε αρκετά πιο αδύνατη αλλά και πάλι μουνάρα παραμένει με τα πιασίματά της, με τα όλα της... Παρ' ότι είχαμε συμφωνήσει να αρχίσουμε από εκεί που είχαμε... σταματήσει την τελευταία φορά, δηλαδή απ' την ντουζιέρα, δεν μπόρεσα να μην μπω στον πειρασμό να γλείψω το μουνάκι της ωραίας Ελένης έτσι όπως ξεπρόβαλε μπροστά μου... Γλειφομούνι λοιπόν, μία ωραιότατη ξεσκούφωτη πίπα από μεριάς της στη συνέχεια, γλειψίματος συνέχεια με ένα ωραιότατο 69 ώστε να βλέπω την κωλάρα της όπου εννοείται ότι τίμησα με τη γλώσσα μου και το γκρόβερ της και στη συνέχεια ισπανικό σε τρεις στάσεις, η Ελένη ξαπλωμένη, μετά καθιστή κι εγώ όρθιος όπου ανά διαστήματα μάλιστα άρπαζε τον πούτσο μου στο στόμα της και μετά εγώ ανάσκελα και οι βυζάρες της Ελένης να μου αγκαλιάζουν τον πούτσο... Κατόπιν μία ωραιότατη ποδομαλακία όπου ασχολήθηκα αρκετά και με τα υπέροχα πόδια της και βουρ για την ντουζιέρα όπου αφού σαπουνιστήκαμε ενώ παράλληλα τα γλωσσόφιλα και τα χουφτώματα έδιναν κι έπαιρναν συνεχίσαμε τα κόλπα... Γλείψιμο στα βυζιά της από μεριάς μου όπως ήταν με τα σαπούνια, γλειφομούνι με τη θεά όρθια... Στη συνέχεια απλώνει τα χέρια της στον τοίχο της ντουζιέρας και τουρλώνει την κωλάρα της προκαλώντας μου αμόκ να γλείψω την κωλοτρυπίδα της. Αμέσως μετά μία αχόρταγη πίπα από μεριάς της με εκείνη σε βαθύ κάθισμα και να έχει τα μάτια της καρφωμένα πάνω μου. Τέλος του highlight με ξέβγαλμα και επιστροφή στο κρεβάτι όπου ξεκινήσαμε το σκληρό ροκ με εκείνη να χτυπιέται από πάνω μου σε δύο στάσεις, πρώτα γυρισμένη μπροστά ώστε να έχω την ευχέρεια να γλείφω τα βυζιά της και να ανταλλάσσουμε γλωσσόφιλα και μετά με την Ελένη γυρισμένη πλάτη ώστε να μπορώ να μπανίζω τον κώλο της. Εκεί κόντεψα να τελειώσω οπότε αλλάξαμε στάση σε ιεραποστολικό. Αμέσως μετά η ώρα του αγαπημένου μου πισωκολλητού, με την Ελένη ξαπλωμένη τελείως κάτω να βγάζει πρόστυχα επιφωνήματα αντέχοντας στο σφυροκόπημα... Χούφτωνα τα βυζιά της, έβλεπα μέσα απ' τον καθρέφτη την πράξη και τρελαινόμουν. Για το τέλος δε θα μπορούσα να αφήσω τίποτα άλλο από το πρωκτικό. Αφού σάλιωσα λίγο την τρυπούλα της και έβαλε την απαραίτητη κρέμα μπήκα σιγά - σιγά μέσα της όπου γρήγορα έδειξε τις γνωστές της αντοχές, όλο μέσα μέχρι τη ρίζα και παρ' όλ' αυτά το Ελενάκι να αντέχει αδιαμαρτύρητα φωνάζοντας παράλληλα "χύσε μες την κωλάρα μου"... Σκέφτηκα να τελειώσω εκεί αλλά η επιθυμία να τελειώσω ξεσκούφωτα στις βυζάρες της επικράτησε όπως και έγινε. Και εδώ το Ελενάκι έκανε κάτι που με εξέπληξε σχετικά, επιβεβαιώνοντας γιατί την προτιμώ: Αφού έχυσα και βάρεσα 2-3 φορές τον πούτσο μου πάνω στα βυζιά της, με δική της πρωτοβουλία άρχισε να πασαλείβει με το σπέρμα μου το στήθος και το στέρνο της! Έχοντάς τον ακόμα πύραυλο μπήκαμε μαζί εκ νέου στην ντουζιέρα για να ξεβγαλθούμε όπου χούφτωσα για τελευταία φορά σ' αυτή μας τη συνάντηση το υπέροχο στήθος της. Στη συνέχεια σκουπιστήκαμε, ντυθήκαμε, έπεσε φιλάκι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μπαρ του... κάτω ορόφουΧαμόγελο Η βραδιά συνεχίστηκε με κουβεντούλα στο κάτω μπαρ και με τις υπόλοιπες κοπέλες, με τους γνωστούς συναγωνιστές αρρωστάκια του 104 οι οποίοι είχαν μαζευτεί στο σαλονάκι, με τη θεά Άντζελα που τελείωσε τη δουλειά της και βγήκε κάποια στιγμή στο σαλόνι, με την Αλίκη που ήταν στην επόμενη βάρδια... Αποτέλεσμα ποτά μέχρι τις 2:30 το πρωί και κουβεντούλα με την Αλίκη και την Αλεξάνδρα που είχαν ξεμείνει. Όσο για την Ελένη δε νομίζω ότι χρειάζεται να πω αν άξιζε ή όχι, είναι αυτονόητη η απάντηση απ' τα συμφραζόμενα... Ελένη keep walking και τρέλανέ μας κι άλλο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2011
ακρως καυλωτικη και αναλυτικη περιγραφη.
14 Δεκεμβρίου, 2011
Γκούχ,γκούχ.....πολύ λιβάνι.Μάς έπνιξες αδερφάκι μου!!!
K
kaviros69
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2