Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400702
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Υστερα απο μια βολτα απο τα μαγαζια της περιοχης καταληγω στο 144 οπου με υποδεχεται η υπηρεσια μου λεει οτι εχει τη Ρωξανα απο τις καλυτερες του στουντιο αν οχι την καλυτερη και τα λοιπα, περιμενοντας να δω και να φιγω μιας και ο χωρος μοιαζει με μπουρδελο στη φυλης η υπηρεσια μου λεει τις τιμες για τα προγραμματα, τα κανει ολα εκτως απο πρωκτικο. Βγαινει η Ρωξανα μια κοπελα που δυσκολα μπορεις να αγνοησεις ψιλη, μελαχρινη, με επιβλιτικα συλικονατα μπαλκονια και ολοστρογγυλο κωλαρακι αυτο που μου εκανε εντιπωση ηταν η σιγουρια στο υφος της και το χαμογελο της κανω λοιπον την καταθεση για ενα απλο προγραμμα και παω για τεστ ντραιβ, μετα απο 10 λεπτα μου σκαει στο δωματιο... απο τις λιγες φορες που κοπελα μου αρεσει πιο πολυ στο δωματιο απο οτι στο σαλονι Μεγάλο χαμόγελο
ξεκιναει με χαδακια κουβεντες και ορμαει στα μπαλακια τα οποια τα παπαριασε στο γλυψιμο μολις με εκανε πυραυλο μου περναει το σκουφακι μονο με το στομα και ξενιναει μια βαθια πιπα για σεμιναριο γλυψιματα, φτυσιματα και ρουφιγμα τυπου τσοντας τα χει για πλακα ενιωθα να βουιζουν τ αυτια μου σκευτομουν να της κανω αυτο εκεινο το αλλο αλλα δεν μπορουσα να αφισω την απολαυση αυτης της πιπας οπου συνεχιστικε ακωμα και οταν τελειωσα και σταματισε μονο οταν ειπα σε παρακαλω δεν αντεχω αλλο!!!!
Σιγουρα θα ξαναπαω για τα ρεστα αν η κοπελα κανει και τ αλλα σαν την πιπα της για μενα θα ειναι η καλυτερη απο οσες εχω παρει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2011
Ανεπανάληπτο μουνί,πολύ καλή πίπα.
L
lithin
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1