Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295169
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στο εν λόγω στούντιο δούλευαν 3 κοπέλες. Μια καινούργια ονόματι Πάολα, μελαχρινή ομορφούλα και νεαρή, ένα πετίτ που στο σαλόνι στην πέφετι με τη μία με γλωσσόφιλο και η Μαριάννα. Οι δυο τελευταίες βρίσκονταν σε παρτουζίτσα οπότε περιμένοντας με κατατόπισε η φοβερή κυρία της υποδοχής, η οποία σε σχέση με την παράδοση που έχει ο οίκος σε ανάγωγες τσατσάδες ήταν πραγματικά απολαυστική. Ευγενέστατη, με χιούμορ, άνετη, πραγματικά ένιωσα πασάς. Όταν δε ε΄ίδα τη Μαριάννα θόλωσα. Βέβαια νομίζω ότι την έχω ξαναπάρει στο ακριβώς από κάτω, αλλά η εμφάνιση της ήταν σαφώς ανανεωμένη. Μελαχρινή με φοβερό σώμα ζουμερό, τρομερά heels, καλή διάθεση. Με βούτηξε από το χέρι και με οδήγησε στο γαμιστρώνα. Όταν ήρθε μετά από λίγο μου έκανε τέτοια επίθεση που μόλις μου τον έπιασε παραλίγο να τελειώσω. Προς τιμήν της σταμάτησε και με πολύ γλυκό και ναζιάρικο τρόπο περίμενε να ηρεμήσω. Στη συνέχεια όλα κύλησαν όπως έπρεπε. Πραγματικά υπέροχο μωρό, φιλότιμο, ευγενικό, πάνω απ΄όλα άνθρωπος. Ευχαριστώ για το υπέροχο βράδυ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.900
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού