Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο αποχη καποιον μηνων,βρισκω την ευκαιρια να ξεσαλωσωΜεγάλο χαμόγελοπαρκαρω ακριβως μπροστα στο Αντρεου Γ 24
Αφου τελειωνω την δουλεια που ειχα ξεκιναω το τουρ με στοχο την εβελινα που ειχα παρει παλαιοτερα η την μιραμπελα που την εχω στο ματι.μπαινω στο 24 .ερχεται η τσατσα και λεει .μολις ηρθε η κοπελα μπανιαρισμενη καθαρη ετοιμη για γλειψιμο θα εισαι ο πρωτος της.κωλοφαρδος! παλι σε παρθενα επεσα
Αυτο ηταν χτυπημα κατω απω την ζωνη .(στο γλυψιμο ειμαι επιρρεπης).30 το απλο 40 τ0 γλυφομουνι 50το γυμνο 60 το 69Χμμμ;
ελα κουκλα μου να σε δει το πουλοπον!!καθυστερει .!!!
δεν πειραζει ελα οπως εισαι λεει η τσατσα. αντε ντε λεω και εγω!
βγαινει η Αλεξια με ενα στριγκακι κολαση γουνινα μποτακια ασπρα, κοιλια πλακα, στηθος 2 προς 3 καπου 25 χρονων προσωπο καλουτσικο.
καπακι μπαινουν και 2 τυποι.δεν ειμαι ρατσιστης, αλλα μετα απο αυτους δεν την εγλειφα με τιποτα.
οποτε μπαινω με 40.δεινω 50 --τα ρεστα μετα πουλοπον μου λεει η τσατσα.ρε σεις λες να ηταν ποντια?
γδυνομαι και περιμενω .ερχεται η σταρ Αλεξια.
γδυνεται και ξαπλωνει διπλα μου' ....... ωραια!!!!! και τωρα?
απο που εισαι μωρο μου ? ρουμανια
να κανω ενα κοπλιμεντο να σπασει ο παγος.
ολες οι ρουμανες ειστε οι ποιο ομορφες κοπελες!
-δεν φταιμε εμεις!!!!!!
οριστε?Χμμμ; δεν καταλαβε?
ποιος φταιει ο θεος??
-οπως θες εσυ!
αστο δεν τοχουμε
θες να σε γλυψω?
-οπως θες εσυ!!
θες να σε γλειψω μεχρι να τελειωσεις?
-οπως θες εσυ!!
αστα λογια μαλακα γιατι δεν γαμας σημερα! Χμμμ;
παει να μου βαλει καποτα
κατσε να μου σηκωθει πρωτα τις λεω
μαντεψτε !!! οπως θες !!!!!!
την βαζω κατω αρχιζω να τι φιλαω στο λαιμο.κεφαλι αριστερααααα
κατεβαινω στο βυζι ωραια αισθηση πιο χαμηλα πιο χαμηλα. πολυ ωραια κοιλια και τελεια μονοχειλα.
ειναι σαρκωδη και ροζ .επεσα με τα μουτρα,τα χερια της σε σταση προσοχης
συνεχιζω τον αγωνα ακουμποντας το δαχτυλο στον κωλο .επιτελους αρχιζει να βογκαει!
σου αρεσει μωρο μου .ειπε κατι σαν ναι.θες να συνεχισω?
οπως θες εσυ!!!!!!!
τι ρωτας βρε μαλακα?????
ελα να με γλειψεις,βαζει την καλτσα και αρχιζει την πιπα νομιζω.τελος παντων.βαζω δαχτυλο στον κωλο λιγο δεν μιλαει. βαζω και στο μουνι.οχι δαχτυλο λεει,συνεχιζω μονο στον κωλοΧμμμ;
ελα να σε γλειψω οχι ειναι εχτρα.Χμμμ;
μη μιλας βρε μαλακα παμε για ναυαγιο
κατσε πανω μου της λεω ....δεν λεω την απαντηση ειναι γνωστη
πολυ ωραιο μουνακι στενο.βαζω τα χερια στα υπεροχα κωλομερια και βαραω,ΓΡΙΤΣΙ ΓΡΙΤΣΙ αι σιχτιρ δεν ξερω και πως γραφεται.
πολυ τριζει ρε παιδι μου
-- δεν φταιμε εμεις.
μη μιλας βρε μαλακα ειπαμε
θα γυρισεις απο την αλλη τις λεω ? οπως θεςΘυμόςΘυμόςπραγματι ωραιος κωλος υπεροχη θεα με τον αντιχειρα κολλημενο στον κωλο....γριτσι γκριτσι .μετα την βαζω ανασκελα χωρις να μιλησω ,,,(μαλακας ειμαι)κεφαλ αριστερααα ωραια θεα να βλεπω την πουτσα μου στο μουνακι αλλα οχι τα γυρισμενα μουτρα
γυρνα στα πλαγια τις λεω ,οκ μου λεει ωωωωωωωω!!!!!!!τι ρεπερτοριο!!!! μου πεφτει και δεν μπαινει .ελα απο πανω να σε γλειψω να τελειωσω με μαλακια .
και τι ειπε το ατομο ΟΠΩΣ ΘΕΣ!!!!!!
αφου το χαρηκα λιγο το μουνακι της και επανηλθα σε ικανοποιητικα επιπεδα της ζηταω να γυρισει αλλιως και να με γλυψει και αυτη
χα! χα! χα! {ειναι στα εχτρα}.τραβα μου μια μαλακια της λεω .και εκει κατεθεσα τα οπλα με το μουνακι της στο στομα.
ντυθηκε λιγο αποτομα .και σηκωθηκε .βγαζω την καποτα και σηκωνομαι και εγω να προλαβω κανενα χουφτομα .την αγκαλιαζω την φιλαω στο λαιμο της αρπαζω τα κωλομερια .τελικα ξεκολαειαπο πανω μου
παω να πεταξω την καποτα (εχω ακουσει απο συναθλητες για καδους με φωτοκυταρο) πρεπει να ειμουν πολυ γελειος οταν κουνουσα τα χερια γυμνος με την καποτα να κρεμεται για να ανοιξει το καπακι.
παταει το κουμπι ανοιγει ο καδος με χαιρεταει και φευγει.
φευγοντας λεω στην τσατσα πουλοπον το 10αρικο
Η Α λεξια μια κοπελα προθυμη αλλα κατ εμε δεν εχει την πουτανια μεσα της. για οσους ειναι λατρεις του γλειψιματος θα την λατρεψεται .κωλαρακι τελειο.τωρα για το βυζι οπως και ολο το σωμα πολυ καλη υφη ,αλλα δεν εχω αποψη αν ειναι στητο γιατι δεν την ειδα απο καλες γωνιες,
και το κυριοτερο ΜΗ ΤΗΝ ΡΩΤΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ
ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ τα γουνινα μποτακια δεν επρεπε νατα βγαλει!!!
αλα καλα που δεν της το ζητησα - ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
christosdi1
Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2011
" πρεπει να ειμουν πολυ γελειος οταν κουνουσα τα χερια
γυμνος με την καποτα να κρεμεται για να ανοιξει το καπακι "

Χαχαχαχαχα ωραια σκηνη
http://imagerous.com/images2/61049228130591988910.gif
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1