Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824424
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο δευτερη επισκεψη στην τελεια Σαρα ειπα να γραψω και δευτερη κριτικη αφου ειδα και καποια σχολια αμφισβητησης περι υπηρεσιων της Σαρας στην προηγουμενη κριτικη μου πριν λιγες μερες...Λοιπον για καποιους συναγωνιστες οτι εγραψα στην προηγουμενη κριτικηισχυει και με το παραπανω!!!τωρα για την επισκεψη στις 2-12-11 τα παντα ηταν τελεια....το τελειο gfe και pse συγχρονως!!!!!!!!τι γλειψηματα τι αγκαλιες απο στοματικο αρκετα δυνατο με τελειο καραμελωμα...στα του σεξ τωρα τετοια ενταση και ρυθμο δεν ειχα ξανανιωσει.αν και αρχισα μονο με ιεραποστολικο και τελειωσα με αυτο το καταευχαριστηθηκα.η κοπελα το εχει απλα και σε μεγαλο βαθμο θα ελεγα.και για να μη το ξεχασω για καποιους συναγωνιστες το κοστος της επισκεψης μου ηταν στα 60 ευρω με σταση 69 και σε μενα ναι οντως ισχυει οπως την προηγουμενη φορα με τελειωτικο στο προσωπο μιας και την προηγουμενη φορα μου το ζητησε απο μονη της αλλα ειχα ηδη τελειωσει μεσα της.και κατι ακομα δεν υπαρχει λογος να γραφονται ασαφειες ως προς τις υπηρεσιες δεν εχω κανενα κερδος και αυτο το λεω για τα οποια σχολια γιναν η θα ξαναγινουν...για μενα παντως ειναι απο τα τελειοτερα στανταρακια μου πλεον....SARA YOU ARE THE BEST OF!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού