Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρωτη μου κριτικη γιαυτο να εισαστε λιγο επιοικεις μαζι μου
χθεσινη επισκεψη στο εν λογο τρομερο απο αποψης αισθητικης στουντιο
ειναι διακριτικο διαθετει παρκιν εχει πολυ καλα δωματια τεραστια ανετα
το καθε δωματιο διαθετει ντουζιερα καθρεφτες σφραγισμενες πετσετες (αν και ειναι λιγο μικρες)μωρομαντιλα χαρτι στα μειον δεν εχει παντοφλες αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο
λοιπον η τσατσα προσχαρη με καλοσορισε και μου ειπε αν γνωριζω τη σονια μου εδειξε ολα τα δωματια και μου ειπε να παω οπου θελω
διαλεξα ενα και πηρα προγραμμα με μασαζ
κανω ντουζακι και μετα απο λιγο σαει μυτη και η σονια
η σονια ειναι γυρω στο 1.72 νομιζω εχει 3αρι βυζι καλουτσικο κωλο με δουλεμενο πατο και ενα τατου στην αρχη της κωλοχωριστρας αλλα η ηλικια της ειναι γυρω στα 43+
μπαινει μεσα με το χαμογελο και αρχιζει χαδια και γλειψιμο σχεδον σε ολο το σωμα να προσθεσω οτι κανει τρομερο γλειψιμο των αρχιδιων μετα μου αρχιζει ενα τυπικο μασαζ με λαδι μη φανταστειται τιποτα το ιδιαιτερο ουσιαστικα με χαιδευε με λαδι
στη συνεχεια με πλακωσε σε κατι τσιμπουκια ισπανικο 69 μπορω να πω πως μεχρι εκεινη τη στιγμη δεν αισθανθηκα ουτε μια στιγμη οτι προσπαθουσε να με ξεπεταξει.
περασμα προφυλακτικου και ανεβαινει πανω μου με γυρισμενη πλατη μετα στα τεσσερα ιεραποστολικο και τελειωμα επανω στα βυζια της
η συγκεκριμενη κοπελα για τα γουστα μου ειναι μεγαλη και τα χαρακτηριστικα της δεν μου κανουν καποιο κλικ γιαυτο και μονο το λογο δεν θα την ξαναπαρω παντως κανει οτι μπορει για να φυγεις ικανοποιημενος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2011
συναγωνιστη ποσα πληρωσες για ολα τα παραπανω?
07 Δεκεμβρίου, 2011
70 ευρω ειναι το κοστος με το μασαζ που πηρα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2