Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη φορά στο Κάμα Σούτρα και διαπιστώνω πολύ υψηλές υπηρεσίες. Αψογη καθαριότητα, ζεστός χώροσ και ευγενέστατη η κυρία της υποδοχής. Είχα πάει για την Σάρα, μου είχε κάνει κλικ από τις φωτογραφίες και μετά από κάποια αναμονή πέρασα στο δωμάτιο, έκανα το μπανάκι μου και αφου είχα πάρει φουλ πακέτο (100 ευρώ) περίμενα το μωράκι. Μπήκε μετα απο λίγο - πανέμορφο γλυκύτατο πρόσωπο με ράστα μαλιά, ψηλή κορμάρα, φυσικό στήθος, κολάρα, πόδια ατελείωτα και 3, 4 tatoo. ξεκίνημα με αλληλο μασαζάκι μετά 69 με ελέυθερο στοματικό, απίστευτη θέα και μυρωδάτο μουνάκι, παραλίγο να τελειώσω αλλά αντεξα και κατέθεσα στα 4 που δεν κράτησα για πολύ γιατι ενώ ήμουνα μέσα της χόρευε τη μέση της σε ρυθμους σάμπα και με απογείωσε θεϊκά. Η Σάρα από σήμερα αποτελεί το νέο στάνταρτ μου. Είναι σαν να ξαναγύρισα στο Λύκειο και τα φτιαξα με την μουνάρα του σχολείου !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
juliani
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2011
Το φουλ πακέτο συναγωνιστή περιελάμβανε μόνο ελεύθερο στοματικό και 69 όπως λες στις υπηρεσίες;
Σε πόση ώρα μιλάμε ότι έλαβε χώρα το όλο εγχείρημα;
Π
Πύρκαυλος
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν τό κρύβω ότι όταν ανέλαβα τήν συγγραφή αύτού τού σχολίου, άμφέβαλα γιά τήν σκοπιμότητά του !!!!!!!
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σβήσ' το τότε.
Π
Πύρκαυλος
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι φίλε μου, εγώ ζήτησα 69 με ελεύθερο στοματικό και μου είπαν ότι δεν υπάρχει τιμή για ακριβώς αυτό και ότι μπορώ να πάρω τπ φουλ που τα συμπεριλαμβάνει. Έτσι και έκανα , όταν μπήκε με ρώτησε να ξεκινήσει με μασαζάκι και της είπα ότι θέλω συγκεριμένα αυτά που ζήτησα. Κάναμε αυτά που ζήτησα και παίξαμε πολύ με γλυψίματα και εναλλαγες στάσεων. Περίπου 45' διήρκησε η συνάντηση.
04 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι εννοείς συναγωνιστή? δεύτερη φορά πήγα εκεί και πρώτη με τη Σάρα. Υποκειμενικά μιλάω και περιγράφω πάντα. Σκοπιμότητα από μένα δεν υπήρξε ποτέ και για καμία κριτική.
04 Δεκεμβρίου, 2011
Φίλε μου, ενώ λες ότι δεν κράτησες και πολύ και παραλίγο να τελειώσεις νωρίς, πώς η όλη συνεύρεση διήρκησε 45'? Εκτός αν σου έκανε μασάζ κανά μισάωρο...
05 Δεκεμβρίου, 2011
Υπαρχει καποιο σημειο που μπορει αν προκαλεσει παρεξηγησεις.
Στην εισαγωγη αναφερεται στο studio Cama Sutra, το οποιο εναι Φραντζη 47.
Το Φυλης 104 ειναι το Oriental.

Λεπτομεριες θα μου πειται.
Oχι ανταποαντω, διοτι και στο Cama Sutra υπαρχει εργαζομενη κοπελα Σαρα, η οποια δεν εχει καμια σχεση με την Σαρα του Oriental.

Ο φιλος προφανως μπερδεψε τις "εξ ανατολης" ονομασιες των studio.
05 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άρα για άλλο μαγαζί εννοεί ο συναγωνιστής;
Είπα κι εγώ...
Καλό είναι να διορθωθεί τότε, μην πάνε οι πελάτες και ψάχνουνε 45λεπτα προγράμματα Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
05 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σόρυ παίδες !!! Φυλής 104 πήγα, και γράφω ξεκίνημα με αλληλο μασαζάκι. Έκανα κι εγώ μασάζ στην κοριτσάρα, χάιδεψα, λάδωσα και χάρηκα κάθε πόντο του σώματος της.... μη με στήνετε στον τοίχο.....πέρασα καλά και δεν ξεκίνησα το άθλημα χτες , 22 χρόνια έχω δει και κάνει τα αμέτρητα...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9