Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242041
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη μου εμπειρία μου με την Λάουρα, μία άξια αντιπρόσωπο της ρώσικης σχολής που παράγει κορίτσια που ξέρουν τι θα πει συμμετοχή και να προσφέρουν απλόχερα απόλαυση...

Από κοντά είναι ποιό όμορφη, ποιο γλυκιά και ποιο κοριτσάκι με τις κοτσίδες της, που σε κερδίζει από το πρώτο λεπτό..
Στην αρχή ήταν υπέροχο που ήταν ξαπλωμένη πάνω μου και μου πρόσφερε το θεσπέσιο φυσικό, και μαλακό στήθος της για να παίξω μαζί του και να το βυζαίνω… Τέλεια ξεκινήσαμε!!!
Το στήθος της δεν είναι και το ποιό μεγάλο που υπάρχει, σίγουρα όμως είναι το ποιο γλυκό, που βάζοντας ελάχιστη κρέμα έκανε ένα αισθησιακό ισπανικό, προσφέροντας απόλαυση χωρίς την παραμικρή ενόχληση ή πόνο.. Μεγάλο χαμόγελο
Τολμώ να πω ότι μου πρόσφερε το καλύτερο ισπανικό, που έχω κάνει ποτέ, άλλες με πολύ περισσότερα «προσόντα» και «όνομα» δεν το είχαν καταφέρει σε αυτό το βαθμό….
Ακολούθησε για αρκετά λεπτά το πιπίλισμα των @, και στοματικό με πολύ τέχνη και υπομονή. Άνετα θα τελείωνα μέσα στο στόμα της, γιατί το κάνει τόσο καλά όσο ελάχιστες …, αλλά αναγκάστηκα να την σταματήσω μετά αρκετά επίσης λεπτά, γιατί δεν ήθελα να τελειώσουμε έτσι… και να την γνωρίσω και «επί» της πράξης:
Στην συνέχεια, τρεις στάσεις όπως μου αρέσουν, βασανιστικά αργά, που πολλά φιλία χάδια και φιλιά, και με ξεθέωσε..!!!Μεγάλο χαμόγελο
Είναι μία ιδανική σύντροφος (για τα δικά μου τα γούστα): Φιλικότατη, με χωρίς κανένα ίχνος βιασύνης που τα δίνει όλα! Το απόλυτο gfe!!

Υγ πεντακάθαρο το στούντιο, ωραίος φωτισμός, ευγενέστατη η υπηρεσία (χωρίς καμία ενοχλητική κίνηση, μιας και η Λάουρα έμεινε πάρα πολύ ώρα στο δωμάτιο για το απλό πρόγραμμα..), το 8 μόνο και μόνο επειδή θα ήθελα μέσα στο δωμάτιο να ήταν η ντουζιέρα…
Αλλά το παν είναι να προσέχει το στούντιο τι κοπέλες έχει…
Υπάρχουν βεβαίως και άλλα περισσότερο όμορφα στούντιο στην Αθήνα, που υστερούν όμως στον «ανθρώπινο» παράγοντα και την συμμετοχή…Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού