Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και δεν ανηκει στο target group μου η Λανα ειναι μια γυναικα που αξιζει να τη γνωρισεις. Χυμωδης με υπεροχο σωμα για την ηλικια της που πρεπει να ειναι γυρω στα 45+. Στο σωμα δειχνει 30αρα με μικρο στηθος ομορφα ποδια καλλιγραμμα, τρυφερο δερμα, υπεροχο κωλο και αρχοντικη κορμοστασια που σιγουρα δεν περναει απαρατηρητη. Δηλαδη αν την εβλεπες στο δρομο σιγουρα θα γυρναγες να την κοιταξεις. Μονο στο προσωπο φαινεται η ηλικια της ομως αυτο δεν με εμποδισε στο να τη γνωρισω απο κοντα.

Εδω να αναφερω οτι η βαρδια ηταν η απογευματινη 17:00-2:00 διοτι ειναι μονο 2 και οχι 3 οπως στα υπολοιπα στουντιο. Προγραμμα απλο και εισοδος στο ομορφο περιποιημενο δωματιο με τον αντικε καναπε και την μεγαλη ντουζιερα. Κανει την εμφανιση της μετα απο λιγο και ξαπλωνει στο κρεββατι. Γυριζει την πλατη και της ξεκουμπωνω το φερμουαρ απο τον κορσε που φορουσε. Το βγαζει αργα και ξαπλωνει στο κρεββατι. Αρχιζω φιλακια στην πλατη της στον κωλο και στα μπουτια της, γλυψιμο στις γαμπες της και τριψιμο στα ποδια της. Γυρισμα μπροστα με πιπιλισμα στο στηθος και στις ρωγες της. Φιλακια στην κοιλια της και για λιγο γλωσσιτσα στο ευαισθητο σημειο της. Εκει αναστεναξε αρκετα και ηταν κατι που μου αρεσε πολυ. Η χημεια μεταξυ μας ηταν πολυ καλη αφου μου χαμογελουσε συνεχεια και ηταν δεκτικη στα χαδια μου. Σειρα της να αναλαβει δραση. Γυριζει αναποδα και ανεβαινει πανω μου με την πλατη προς εμενα. Τριψιμο του αιδοιου της πανω στο οργανο μου καθως και παιξιμο με τα κωλομαγουλα της σε αυτο. Ηδη η αδρεναλινη ειχε αρχισει να ανεβαινει. Φιλακια απο το καυτο στομα της και την γλωσσα της στο στηθος και στην κοιλια μου. Γλυψιμο βαθυ στις μπαλλες και περασμα στον κορμο με τα χειλια της, προφυλακτικο και αργο αισθησιακο ρουφηγμα, βαθυ με την καυτη γλωσσα της να με παρασερνει στον ληθαργο της ηδονης.

Ανεβαινει πανω μου και αργα βυθιζει το οργανο μου μεσα της. Υπεροχη αισθηση, πολυ θερμη γυναικα ανεβοκατεβαινε πανω μου και ενιωθα τα τοιχωματα απο το μουνακι της να με πλυμμυριζουν με ζεστασια. Υστερα γυριζει για πισωκολλητο με φοβερη θεα απο την πολυ καλα διατηρημενη κωλαρα της. Απο οτι προσεξα ουτε ιχνος κυτταριτιδας. Σφριγγηλη και ζουμερη με ειχε συναρπασει. Γυρισμα μπροστα με εξουθενωτικο φιναλε και αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν πως με κρατησε αρκετη ωρα μεσα της. Συνεχισαμε να μιλαμε χωρις να εχω βγει και με κρατουσε μεχρι να νιωσει και τον τελευταιο μου σπασμο. Κορυφαια...

Η γυναικα ειναι μια κατηγορια απο μονη της. Ακομπλεξαριστη, φιλικοτατη, πολυ θερμη στο σεξ, βιρτουοζα σε ολες τις στασεις και πανω απο ολα κουκλαρα για τα χρονια της με εκανε να προβληματιστω που δεν ειχα επενδυσει τοσο καιρο και σε αυτη την κατηγορια των ωριμων γυναικων. Σιγουρα θα ειναι στις βλεψεις μου απο εδω και περα σε οτι καλο συναντω. Τελικα οσο ζει ο ανθρωπος μαθαινει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Υπηρεσίες
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού