Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295045
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν είμαι σίγουρος για το όνομα της κοπέλας,γι'αυτό δε το συμπεριέλαβα στις πληροφορίες επίσκεψης.Νομίζω Τζοβάννα.Η περιγραφή,όμως,είναι χαρακτηριστική:Μελαχροινό ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο,μπλέ ματάκια,γύρω στο 1.65 με 1.70,δηλώνει-φαίνεται Ελληνίδα,φορούσε ένα λευκό δικτυωτό,το οποίο έκρυβε,ένα κάπως αντιαισθητικό,καφέ σημάδι στην πλάτη(όποιος φίλος είναι σίγουρος για το όνομα,παρακαλώ να το γράψει στα σχόλια).Ο τίτλος που έβαλα κολλάει στο οτί ξεκίνησα για το βουνό για χάρη της Σαμπρίνας του 55,με την οποία είχα πάθει πλάκα όταν την πρωτοείδα,μάλλον,όμως,τελικά θα είχαν θολώσει τα γυαλάκια μου!Εν τέλει κατέληξα στο 36,το οποίο ήταν το μόνο που είχε κινητικότητα εκείνη την ημέρα.Γενικά το απέφευγα το συγκεκριμένο στούντιο,γιατί σε μία γύρα το καλοκαίρι είχαν σπάσει οι βόθροι,μάλλον,και είχε απαίσια μυρωδιά,αλλά,ευτυχώς,επρόκειτο τελικά για μεμονωμένο περιστατικό.Τσατσά χαβαλεδιάρα και κοπέλες 2,μία ξανθιά,πρώην miss Τσεχία από ότι μας είπε(και καλά) και η μελαχροινή που πήρα τελικά,καθώς μου φάνηκε πιό μάχιμη.Ήταν η καλύτερη εμπειρία μου σε στούντιο μέχρι στιγμής,απέχει,όμως,από το να τη χαρακτηρίσεις τέλεια.Καθ'ότι πολύ κουρασμένος ζήτησα απ'την κοπέλα να αναλάβει πρωτοβουλία κινήσεων και με έβγαλε ασπροπρόσωπο.Πολύ καλός συνδυασμός GFE και PSE(σε μιά γερή σφαλιάρα στα κωλομέρια,και πιστέψτε με έχω βαρύ χέρι,μου ζήτησε ακόμα μεγαλύτερη δύναμη),ήταν δε η πρώτη φορά σε στούντιο που ενώ γαμούσα,σταματάει για να μου ξαναπάρει τσιμπούκι.Ανοιχτή σε χάδια παντού,χωρίς να βαρυγκομάει για την ώρα που είχε περάσει,καθότι αργούσα να τελειώσω,ενώ λόγω διαφοράς ύψους μεταξύ μας,έμεινε αρκετή ώρα μετά το τέλος και χαβαλεδιάσαμε στο δωμάτιο,ενώ ρωτούσε και για το άν μου άρεσε η εμπειρία μαζί της(θεώρησε,λανθασμένα,οτί ξενέρωσα σε 2-3 σημεία).Μόνα φάουλ που διέκρινα,κάποιες υπερβολές στα..φωνητικά εφέ κατα διαστήματα και ο κάπως,άκομψος,τρόπος με τον οποίο μου ζήτησε να αναλάβω πρωτοβουλία σε κάποια φάση(δεν ήξερε με τί τεμπέλαρο είχε να κάνει).Θα προτιμούσα επίσης να αποφεύγει αυτό το δικτυωτό που κρύβει το σημάδι της,γιατί προσωπικά μπορεί να μη με ενδιέφερε και τόσο,μπορεί άλλοι φίλοι,όμως,να μην ήθελαν να δώσουν το 50ευρώ τους.Προσωπικά,άν και είναι λίγο δύσκολο να βρείς πληροφορίες στο ίντερνετ για τις βάρδιες του 36(πρέπει να το λύσει το στούντιο το θέμα)σκοπεύω να ξαναπάω με τη συγκεκριμένη κοπέλα και ελπίζω σιγά-σιγά να αγγίξουμε την τελειότητα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2011
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2011
Ντορινα την λενε nanaka!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1