Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο εν λογω στουντιο γυρω στις 22,15,ανοιξε ο αλδ.τσατσος χαμογελαστος και με καλη διαθεση,αφου μου ειπε να καθησω,μου ειπε το προγραμμα,και οτι βαρδια ηταν η Αννα Μαρια.Υστερα απο λιγο το Μαρακι ηρθε χαμογελαστο,φωρουσε ενα κοντο φορεματακι θα ελεγα,ασσυμετρο απο την μια πλευρα,αφηνωντας να φαινετε πιο πολυ το μπουτι της καθως ελειπε το στρινγκ.Τι κανης μαναρι μου μου ειπε χαμογελαστα,σπαζοντας αμεσως τον παγο.δεν χρειαστηκε να πη και κατι αλλο,και περασα στο δωματιο,εντυπωση μου εκαναν και τα τακουνια της μαυρα με ασημι στρας.Δεν αργισε να ερθη,και αρχισε να με χαιδευη και να με φιλα στο σωμα μου αρχιζοντας απο το λαιμο και μετα τις ρογες μου στο στηθος,καθως μου χαιδευε και το εργαλειο.Δεν αργισε να μου σηκωθη,αλλα εκεινη συνεχισε και κατεβηκε χαμηλα στις μπαλες που τις εγλυψε και ρουφηξε με εναν μοναδικο τροπο.Σκουφακι και η πιπα της Μαριας πολυ καλη με γεμισε καυλα,σταματωντας τον εβαλε και στα βυζακια της παιζοντας το εργαλειο μου και κανοντας με τουρμπο.Την εβαλα σε ιεραποστολικη σταση,αλλα μετα απο λιγο ανεβηκε αυτη απο επανω,και ειπα τον Δεσποτη Παναγιωτη,μετα στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου,υστερα στα πλαγια,και μετα απο λιγο παλι στα τεσσερα,ανασα δεν με αφησε να παρω.Οπου ηρθε και το τελος,μετα κουβεντουλα και αστειακια,δειχνοντας και τον εξαιρετικο της χαρακτηρα.Περασα ενα ομορφο 25λεπτο,χωρις βιασυνες,πραβο μαρακι παντα αψογη.Πηρα το απλο προραμμα των 50 ευρω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
sotirof
Τιμημένος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
7
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού