Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αφροδίτη όπως ξέρουμε όλοι είναι η γνωστή Αφροδίτη από Πιπίνου. Από εμφάνιση μην περιμένετε και πολλά πράγματα. Ψιλομπαζάκι έχει γίνει και έχει κάνει και μία τεράστια μπάκα (εννοείται ότι έχει πέσει πολύ Photoshop στις φωτογραφίες του site). Το βυζί της είναι μικρό και δείχνει ακόμα πιο μικρό λόγω της μπάκας της. Είναι όμως πολύ ευχάριστη κοπέλα, χαμογελαστή και κεφάτη και αυτό τις δίνει πολλούς πόντους και σε κάνει να παραβλέψεις τα παραπάνω. Αυτό βέβαια σε συνδυασμό με το κορυφαίο service που παρέχει.. Πάρτε το πρόγραμμα με το άφιλτρο τσιμπούκι και δεν θα το μετανιώσετε. Σούπερ χειρισμός της γλώσσας, θα κάνει ότι της ζητήσετε, όσες στάσεις θέλετε και όπως θέλετε. Και το σημαντικότερο ότι όλα θα τα κάνει με κέφι και όρεξη. Το μιλφάκι αξίζει κάθε ευρώ ακόμα και αν υστερεί σε εμφάνιση
(η ημερομηνία είναι ενδεικτική - την έχω πάρει πολλές φορές στην Πιπίνου)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2011
Εχετε δικιο την ειχα έπισκευθη μου φένεται 2 η 3 φορες
καί εγω στην Πιπινου ειναι οντως εξαιρετικη σε υπηρεσιες
αλλά μεγαλουτσικη ,,, αξιζη ομως για αυτα που προσφερη
τα λεφτα που δινουμε !!
28 Νοεμβρίου, 2011
παιδια ποσα ζηταει για αφιλτρο τσιμπουκι η αφροδιτη?
17 Δεκεμβρίου, 2011
Πολύ σωστή κριτική φίλε... Θα έγραφα κι εγώ αφού την επισκέφτηκα πριν λίγο καιρό αλλά με κάλυψες πλήρως. Μέτρια εμφάνιση όντως, αλλά δε βαριέται καθόλου και σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ καλά. Και έχει πολύ υπομονή, δε βιάζεται καθόλου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3