Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824425
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το πα και το έκανα. Ήμουν σίγουρος πριν πάω ότι θα είναι υπέροχη και ήταν ακόμα περισσότερο απο αυτό που περίμενα. Μπράβο στο κατάστημα επιτέλους πιάνουν τόπο τα λεφτά σου. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω. Ευγενικότατη η Κυρία στην υποχοή με Καλησπέρησε και με ρώτησε αν έχω ξανάρθει , είπα όχι ( την αλήθεια δηλαδή ) και μου ανακοίνωσε τιμές. Οκ λέω αλλα έτσι και αλλιώς το έγκλημα το είχα ήδη αποφασίσει. Φωνάζει τότε κορίτσια πασαρέλα και ωγαίνει πρώτη η Μαρίνα. Αρκετά όμορφη αλλά έτσι κι αλλιώς είχα πάει για Ελένη. Μετά Ελένη και με το που τη βλέπω καρφώνομαι ότι δε μπορω και με έχει μαγέψει. Έρχετια κοντά μου και μου λέει τι κάνεις? Καλά εσύ της λέω και χαμογελάω. Και μετα η Αλεξάνδρα που εμένα με ξενρώνουν τέτοιες γυναίκες αλλα για του βυζολάτρεις τη συνιστώ έχει απίστευτα βυζιά και μπράβο της για αυτό. χεχε . Λοιπόν σηκώνομαι δίνω το60αρι και ζητάω απλό με 69. Μπαίνω και 15 και έφτασε και 30. Μια χαρα για να χαλαρώσεις και να πιείς και το ποτάκι που με κέρασε η Υπηρεσία. Μπαίνει λοιπό και τια να σας πω ρε παίδες. Δεν υπάρχει η γυναίκα. Έγιναν πολλά μέσα που δε θα τα πώ , να πάτε να δείτε. Πάντως απο ότι κατάλαβα έπαιξε πολύ ρόλο η σωστή και ευγενική συμπεριφορά μου. Παίζει αυτή γυναίκα σε όλα τα σημεία του σώματος της να την έχουν αγιάσει. Αυτά!!! Τελικό συμπέρασμα: Υπάρχουν γυναίκες που δεν είναι πουτάνες και φέρονται με πουτανία και γυναίκες που είναι πουτάνες αλλα δεν έχουν πουτανιά όπως η Ελένη η Αιγύπτια...

Υ.Γ.: Ένας τύπος που κάθεται με γυαλιά στον καναπέ τι είναι?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
isideratos
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
74
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2011
για δώσε περιγραφή του τύπου φίλε....μήπως τον ξέρω και καταλάβω ποιος είναι...
25 Νοεμβρίου, 2011
Κρατουσε κανενα δρεπανι?
25 Νοεμβρίου, 2011
Ηταν ενας λιγο ογκωδης οχι πολυ τυπε με γυαλια και μαυρο κοντο μαλλι. Καθοταν απλως δεν ηταν πελατης
27 Νοεμβρίου, 2011
50άρης που έπινε ουίσκυ??τον είχα πετύχει και εγώ πριν κάνα μήνα που είχα πάει...πρέπει να αράζει εκεί ξέρω γω χαχαχα.Η Ελένη πάντως τα σπάει καλά τα λες φίλε...
27 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γνωριμος στο μαγαζι πιανει ματι και παει σπιτη για τα περεταιρω
03 Δεκεμβρίου, 2011
"Πάντως απο ότι κατάλαβα έπαιξε πολύ ρόλο η σωστή και ευγενική συμπεριφορά μου."

Σίγουρα έπαιξε. Έστω και καθυστερημένα να σχολιάσω ότι η συμβουλή μου μάλλον έπιασε τόπο. ;)

"Τελικό συμπέρασμα: Υπάρχουν γυναίκες που δεν είναι πουτάνες και φέρονται με πουτανία και γυναίκες που είναι πουτάνες αλλα δεν έχουν πουτανιά όπως η Ελένη η Αιγύπτια..."

Σίγουρα φίλε... αυτό ξαναπέστο...

Σύμπερασμα: Πέρασες πολύ καλά και θα περάσεις ακόμα καλύτερα την επόμενη φορά, στο εγγυώμαι. Χαμόγελο

Τα λέμε φιλαράκι, πέρνα και από κάνα event να τα πούμε κι από κοντά γιατί σε έχω συμπαθήσει. Χεχε! (Άσχετα από την Ελένη, για να μην παρεξηγούμαστε... Γλώσσα)

O
Orestis_Kou
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6