Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 564491
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήμουν ο πρώτος πελάτης της νυχτερινής βάρδιας. Στόχος η Κωνσταντίνα. Δίνω το 50άρι στην καλοβαλμένη υπηρεσία (την οποία έπαιρνα ευχαρίστως) και μπαίνω στο δωμάτιο. Στο δωμάτιο όλα καλά εκτός από ένα σημαντικό φαουλ. Δεν είχε πετσέτες. Έτσι δεν έκανα ντους. Κάθισα στο κρεβάτι χαζεύοντας την τσοντα στην τηλεόραση.Υστερα από λίγο έρχεται η Κωνσταντίνα. Μου άρεσε πολύ εμφανισιακά. Έχει ένα πολύ γλυκό πρόσωπο, το οποίο συνήθως είναι χαμογελαστό, σώμα με καμπύλες και φυσικά και μυτερά βυζιά, κατάλληλα για πολύ γλειψιμο. Λόγω του μελαχρινού σώματος της ,με την πρώτη ματιά, μπορεί να την περάσεις και για Λατινα. Στην πραγματικότητα είναι από τη Ρουμανία. Στα του σεξ τώρα. Η κοπέλα φαίνεται ότι το' χει . Είναι πολύ άνετη,ξέρει πως να ικανοποιήσει τον πελάτη , έχει υπομονή και δεν ενδιαφέρεται για το χρόνο. Τα προκαταρκτικά κράτησαν αρκετά και ευχάριστηθηκα να γλειφω τα βυζάκια της. Στη συνέχεια στο στοματικό έδωσε ρέστα. Δεν έγλειφε το εξωτερικό μέρος του πέους, αλλά πιο πολύ το βυζαινε και το ρουφαγε. Εμένα κανονικά δεν μου αρέσει αυτό το στυλ πίπας,όμως στην προκειμένη περίπτωση το έκανε τόσο καλά,με τέτοια τεχνική , ώστε όχι μόνο μου έγινε πέτρα αλλά παραλίγο να χύσω πρόωρα. Ταυτόχρονα έτσι όπως ήταν γονατισμενη είχα τη δυνατότητα να βλέπω από τον καθρέπτη όλο το "πίσω σύστημα" της και να χαιδεύω και τις δύο τρύπες της. Στο σεξ αλλάξαμε δύο στάσεις. Αρχικά την πήρα ιεραποστολικά και στη συνέχεια με εκείνη από πάνω , όπου και κατέθεσα. Ήταν ένα ήρεμο και τρυφερό σμιξιμο. Στο τέλος κουβεντιάσαμε λίγο ακόμη και χώρισαμε με φιλιά. Η κοπέλα ξέρει πολύ καλά τη δουλειά της και αξίζει τα λεφτά της. Σίγουρα θα την ξανάεπισκεφτώ. Βγαίνοντας από το στούντιο είδα τις ορδες των πιστών του Πλούταρχου να κατευθύνονται προς το κέντρο που τραγουδάει και άθελά μου αναρωτήθηκα για το μέγεθος της οικονομικής κρίσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού