Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824431
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας κανει την εξορμηση μου στο γκαζι για κανα ποτακι με ολα αυτα τα ξεκωλα που κυκλοφορουν αναμεσα μας δεν αντεξα και πεταχτηκα εως τον ναο του σεξ.εχοντας δει και τις 3 κοπελες (αναστασια αλικη)κατεληξα στην ΣΑΡΑ και δεν εχασα.η κοπελα ειναι ο ορισμος της απολυτης καυλας.μπαινω στο δωματιο ξαπλωνω και μου βγηκε μια βαρεμαρα αλλο πραγμα μεχρι να ερθει το μωρο.σκαει μυτη λοιπον η Σαρα πεφτει πανω και μου κανει τις κλασσικες ερωτησεις για να σπασει ο παγος(ονομα,ηλικια,κτλ)ευγενεστατη και με χαμογελο πανω απο ολα.με παιρνει χαμπαρι που ειμουν βαριεστημενος και μου λεει και αρχιζει να με φιλαει στο σωμα στο λαιμο κτλ με μια αστραπιαια κινηση φτανει στο επιμαχο σημειο και μου κανει ενα καραμελωμα στα @ρχιδι@ ολα τα ευρω!!!!στο καπακι γυρναει 69 και σπατουλαρα και εγω το μουνακι της και το κωλαρακι της για κανα 5λεπτο.η διαθεση ειχε ανεβει στα υψη και οπως εγλειφα μου λεειοποτε την γυρναω στα τεσσερα και οπως μαλακιζοταν συνεχισα και της εγλειφα το κωλαρακι οπου σε μια στιγμη φωναζει χυνω και με το που το λεει της τον βαζω και μου λεει χτυπα μου τον κωλο και της τραβηξα 2 ξυλιες καλες.επειτα γυρισαμε σε ιεραποστολικο και τριβομασταν και της εγλειφα τα ομορφα βυζακια της.ομως δεν αντεξα και πολυ και εχυσα μεσα της και μου λεει που θα μου τα δωσεις καυλιαρη μου???στο προσωπακι μου???της λεω κριμα γιατι τελειωσα και μου απανταει γαμωτο και τα ηθελα πολυ...αφοτου τελειωσαμε μιλησαμε για διαφορα θεματακαι το κυριοτερο μου ειπε καποιες αληθειες για την δουλεια της και πως πρεπει να δουλευουνε ολες οι κοπελες και εκει την παραδεχτηκα πραγματικα.πιστευω οτι αυτη η κοπελα τιμαει και το τελευταιο ευρω που παιρνει και γουσταρει αυτο που κανει.πραγματικα το μωρο ειναι τρελλα και οποιος δεν θελει να κλαιει τα λεφτα του πιστευω μια δοκιμη θα τον πεισει.κουκλαρα μου ευχαριστω για αυτο το ομορφο 20λεπτο που μου χαρισες και συντομα θα σου ξαναρθω!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2011
Αγαπητέ Βάζελε, δε θα ήταν προτιμότερο να μας ενημερώσεις για το κόστος της συνεδρίας; να ξέρουμε αν θα κλαίμε, τουλάχιστον για πόσα....
18 Νοεμβρίου, 2011
δηλ. με 60€, θα σου 'κανε δώρο το cif; να το πιστέψω;
{a propo, cif κάνουν ελάχιστες, και μάλιστα όσες δεν είναι μακιγιαρισμένες...} και η Σάρα δεν είναι σχεδόν ποτέ αμακιγιάριστη...
18 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

''...στο καπακι γυρναει 69...''
''...20λεπτο...''

60 ευρώ κύριε mysterious(είσαι όντως μυστήριος). Τίποτε άλλο;
18 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτοί οι συσχετισμοί σου θα τρόμαζαν και τον Ηρακλή Πουαρώ!
19 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tyrael προφανώς η κοπέλα κατάλαβε ότι ο τύπος τέλειωσε και το έπαιξε εκ του ασφαλούς..
19 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το λες αυτό επειδή εσύ μωρό μου μπορεί να μην ήσουν τόσος ευχαριστημένος μαζί μου!
19 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όλα παίζουν... πάντως με μακιγιάζ, το cif της παίρνει ένα γεμάτο μισάωρο για να είναι μάχιμη για σαλονάρισμα... {υπολόγισε demaquillage, και εκ νέου σπατουλάρισμα... και λίγο λέω...}
19 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θεού σμίλευμα γράψε στό άφράτο μουνάκι σου , τά λιγούρια
πού έρχονται μόνο στό 104 γιά νά πάρουνε μάτι τά κορίτσια ,
καί νά πάρουνε δουλειά γιά τό σπίτι ........

Καλά λέη ό Δάσκαλος ,,,, ένας γαμάη πέντε τζαντίζονται καί
δέκα τού κώλου σχολιαστές , γαμάνε τήν όθόνη τού pc !!!!!!!!
19 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Sara_Bella, για πες μας λοιπόν... το cif το κάνεις δώρο; αν ναι, θα σου'ρθω τρέχοντας... ;-)
19 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση! Το κόστος μας ενδιαφέρει παίχτη για να σταθμίζουμε τις παραμέτρους. Αλήθεια, γιατί απαντάς εσύ αντί του βάζελου; Πήγε γήπεδο;
Α, πού'σαι...και μια κοπανιστή!
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2