Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825596
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πήγα για την Αλεξάνδρα, διαβάζοντας τις κριτικες και βλέποντας, φυσικά, τις φωτογραφίες. Οι κριτικές, λοιπόν, δεν αδικούν την πραγματικότητα.
Η Αλεξάνδρα έχει ίσως το καλύτερο στήθος που έχω πιάσει/γλύψει τα τελευταία χρόνια, ίσως και σε όλη μου τη ζωή, με τον κίνδυνο να γίνω υπερβολικός. Γενικά για μένα είναι ο ιδανικός σωματότυπος γυναίκας. Μεγάλο στήθος, πληθωρικές καμπύλες και πιασίματα. Ολα αυτά κάτω από ένα επιβλητικό μαλλί και ένα τεράστιο χαμόγελο που σου ανοίγει την καρδιά πριν της ανοίξεις τα πόδια. Οπως τα λέει και ένας φίλος πιο κάτω, είναι συνδυασμός GFE PSE. Αυτό ακριβώς. Γενναιόδωρη ισπανική, φτυσίματα και φανταστική πίπα, ακόμα και με το προφυλακτικό. Φευγάτα φιλάκια, γλωσίτσες, τρυφερότητα και καύλα ύφος. Πρέπει να είναι η πρώτη μου φορά που αισθάνθηκα σχεδόν ότι πάω με γκόμενα μου. Τόσο ζεστά και καύλα ταυτοχρόνως. Το κορίτσι αξίζει τα λεφτά της μέχρι τελευταίου σεντς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
632
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2011
Φιλε μου, ισως θα πρεπει να ζητησεις αοπ τον antistheni να διορθωσει τον τιτλο της κριτικης σου.........
17 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατί τι έχει βρε ινδιάνε??
18 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διορθωθηκε

Εγραφε Αναστασια.........
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3