Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177075
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Χριστίνα την είχα συναντησει άλλη μια φορά περσυ το χειμώνα στο Αριστομένους 72 με το όνομα Νανση...
Ουκρανικό μιλφ , γλυκητατη. Ξανθια με ωραια μάτια και πρόσωπο, μετριου αναστηματος, με καλο 2,5αρι φυσικο στηθος και γυμνασμένο σω΄μα με κάποια πιασιματακια.
Η τσατσά ηταν ευγενική και μου ανακοινωσε απλο προγραμμα στα 30 αυρω και φουλ στα 50. Οπου φουλ σημαινει ελευθερο στοματικο, 69, και μασαζ.
Περασε με το προγραμμα των 50 ευρω στο καθαρό δωματιο εκανα το ντουζακι μου στην ντουζιερα και περιμενα βλεπωνας τσονα την tv. Μετα απο αναμονη 20 λεπτων ηρθε η κοπελα. Ειχα κανει μπανιο απο τον προηγουμενο πελατη.
Γλικια και περιποιητικη, δεν βιαζεται και ξεκινησε με τριψιματα, γλυψιματα και γλωσσοφιλα. πολυ καλο στοματικο στη συνέχεια και σουπερ γλυψιμο στα αρχιδια. σταση 69 με θεα το καθαρο και ομορφο μουνακι της και στη συνεχεια 4 στασεις: πισοκωλητο, αυτη απο πανω, στα ορθια και ιεραποστολικο, Επειδή δεν μπορουσα να τελειωσω καθότι ειχα καταθεσει πριν σε μπουρδελο μου εβγαλε το προφυλακτικο και μετελειωσε με μια φοβερη πιπα γεματη σάλιο. τελειωσα στο στομα της και στη συνεχεια τα εφτυσε.
Μια πολυ γλυκια παρουσια που σεβεται τον πελατη και κανει οτι περνα απο το χέρι της για να περασεις καλα.
Ειδικα οι μιλφολάτρες θα περάσουν πολύ καλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.542
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού