Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρασκευη βραδυ και ημουν αναμεσα στην Μπετυ και αυταρχικο και στην Αλικη ποδολαγνεια.Τελικα αποφασισα το δευτερο.Φτανω 11 και 10 ωλεπο την Αλικη και περναω.Ανεβαινω στο δωματιο νουμερο 3 γδινομε και κανω το ντους μου.Περιμενα πολυ ωρα μαεχρι να ερθει το μωρο.Περιπου 40 λεπτα πρεπει να τα περιμενα.Καποια στιγμη ακουω τα τακουνια της ανοιγει ι πορτα και βλεπω την θεα.Συστηθηκαμε και αμεσως στο ψητο.Αρχισε να μοθ τριβεται και να με φιλαει παντου,στο στομα στο στηθος και κατεβαινε.Εφτασε στα μπαλακια και τα ρουφαγε τελεια.Εγω μια την χαιδεβα μια την εγλειφα στο στηθοσ τοης.Καποια στιγμη αρχισε το παιχνιδι με τα ποδια στο οποιο ειναι τελεια.Μου τον χαιδευε με τα πατουσακια της και μου τον επαιζε,και κσαφνικα μου τα εφερε να τα γλειψω,ειναι υπεροχα.Κσαφνκα και χωρισ να με ρωτησει και πολυ καλα εκανε με το ενα ποδι της μου χαιδεψε τιν τριπα μου με ρωτισε αν μου αρεσε και μολοισ ειπα ναι θελησε να μου ωαλει δαχτυλο.Το προσπαθησε αλλα την σταματησα οχι γιατι δεν μου αρεσε αλλα γιατι θα εχινα.Αυτο εγινε ενω μου τον επαιζε και τελειωσα στα ποδαρακια της.Πολυ θα ηθελα να της τα καθαρισω αλλα δεν της το ζητησα.Εκανε ντοθζ και χεραιτηθηκαμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
782
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού