Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 116 10
Sex Studio 159741
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα καιρό να περάσω απ το μαγαζί και είπα να κάνω μια βολτίτσα,αφού και πολλές απουσίες είχα,αλλά δεν έπαιζε και τίποτα συνταρακτικό σήμερα το βράδυ...Το μαγαζί άδειο,περασμένες 12 τα μεσάνυχτα.Στη βάρδια 2 κοπέλες,οι γνωστές Τζίνα και Σάρα.Επειδή έχω τροφοδοτήσει αρκετές φορές στο παρελθόν το Τζινάκι λόγω μεγέθους...είπα σήμερα να πάω σε κάτι πληθωρικό.....Σάρα δηλαδή..Απ το ένα τρελοκομείο,στο άλλο....Ανεβαίνω επάνω..και ω!! τι έκπληξη...καθαρό σεντόνι,καθαρό πάτωμα...τι έγινε ρε παιδιά?? τον έπιασε η προκοπή τον κυρ Βασίλη??
Δεν έχει ξαναγίνει στα χρονικά...να μην πολυλογώ κάνω ένα ντουζάκι και σε λίγο σκάει η Σάρα..τραβάει 2 τζούρες απ το τσιγάρο και ξεκινάει το γλυψαρχίδι...εκεί,να έχει κολήσει..ενώ εγώ να παίζω με τα τεράστια μουνόχειλα...σε λίγο μου φοράει σκούφο και αρχίζει το τρομπόνι και τα κόλπα.....παράλληλα να παίζει και να δαχτυλιάζει την μουνάρα και να τράβάει τους βύζους της,.Την γυρνάω στα 4..υπέροχη κωλάρα...και 2 καλοδουλεμένες μυρωδάτες τρυπάρες...Η γκόμενα να συνεχίζει το δαχτύλιασμα..Της τον βάζω μέσα,αυτή να δαχτυλιάζει την κωλότρυπα,πότε αυτή,πότε εγώ.Τρώει και κάτι σκαμπίλια στα κωλομέρια και το σφυροκόπημα συνεχίζεται για λίγο ακόμα,μέχρι να γίνει η κατάθεση στην υγρή μουνάρα της...Όσο και θέατρο να παίζει,όσο και να θέλει να δείξει καυλωμένη..είναι δεν είναι...η ουσία είναι πως καυλώνει τον πελάτη με όλα όσα κάνει...αυτό που ζητάμε δηλαδή..και φεύγεις χωρίς να κλαίς τα ευρώ σου...σταθερή αξία...Δεν ξέρω αν έτυχε σήμερα να είναι καθαρό το μαγαζί,ή αν ήμουν τυχερός λόγω αρχής βάρδιας,αλλά το μαγαζί πρέπει να δώσει σημασία σε αυτόν τον τομέα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5
Πόντοι:
1.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2011
Τύπε ο κυρ-Μπίλης για να καθαρίζει χλωμό...Αυτός μόνο τ'αρπάει! Μήπως είχε άλλη υπηρεσία?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1