Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
εκανα το λαθος να παω σε αυτην την τανα μετα που διαβασα τισ κριτικες των συναγωνιστων.και εχω να πω το εξης.την επομενη φορα που καπιοα καριολια γραψουν ψεματα,θα τους ξεμπροστιασω τα ονοματα και αν δεν με αφησει η διευθυνση κακο για αυτους.η τιπισσα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ με ολη την σημασια της ενοιας.χωρις προκαρτακτικα.αεροπιπα που δεν καταλαβα τιποτα και ενα μουνι πηγαδι απατο απο τονους κρεμα.αδιαφορη και καποια στιγμη που δεν περασαν ουτε 7-8λεπτα,με λεει αντε τελιωνε.τρελαθηκα γιατι πλεον τα 30ε βγαινουν πολυ δυσκολα και πηγαν τζααααμπα.απο δω και περα θα εμπιστευομαι το ενστικτο μου και τιποτα αλοο.Συναθλητες προσοχη.κυκλοφορουν και γραφουν μεσα σε αυτο το σιτε κατι πεταμανοι κομπλεξικοι που γραφουν χοντρα ψεματα.ειναι υποπτος ο ρολος τους και παραπληροφορουν.αλλα θα ειναι ανυπαρκτα ατομα που βρικαν διαφυγη της ανυπαρξιας τους,γραφοντας ψευδη οτι δηθεν περασαν τελεια με τις κοπελες.αυτα.μακρια απο αθτη την σαβουρα την εβελινα.ειναι ψηλη αδυνατη και ξανθια.θα κλαιτε τα λεφτα σες.ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2011
Οπα φιλε, φορα πηρες. Περιεγραψε τα πραγματα οπως τα εζησες και ασε τα σχολια για τους αλλους.
Θα γινεις πιο πιστευτος ετσι.
14 Νοεμβρίου, 2011
εγω εχω αντίθετη άποψη μαζι σου, όπως και άλλοι τόσοι.Σε τελική ανάλυση μπορεί να μην πέρασες εσύ καλά μαζι της και ισως να φταίς εσύ...(και ας μην έχω γράψει ούτε μία κριτική)
28 Νοεμβρίου, 2011
Επειδή είμαι κι εγώ από αυτά τα... καριόλια... που περάσανε καλά με την Εβελίνα, και δεν επιτρέπω σε κανένα να έχει άποψη για το πως πέρασα ΕΓΩ μαζί της, μια συμβουλή θα μου επιτρέψεις να σου δώσω... ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ !!!
(Updated: 04 Δεκεμβρίου, 2011) 03 Δεκεμβρίου, 2011
Καλησπερα καταρχας,παιδες:hagem,kassler και Midastouch ο συναθλητης μας και ''φιλος μου'' doggifuck πανω σε αυτο το θεμα εχει ενα δικιο και ενα αδικο και ειναι 1ονΛύπηΤο αδικο)ειναι λογικο και επομενο οτι ολοι μας δεν μπορουμε να περναμε το ιδιο καλα με ολες τις κοπελες, γιατι ειναι θεμα χημειας καταρχας και χιλια δυο αλλα πραγματα.....και 2ονΛύπηΤο δικιο)ο doggifuck εχει τεραστιο δικιο οτι υπαρχουν εδω μεσα στο site μεγαλοι παπαρολογοι,ψευτες,φανταζμενοι,παραπληροφοριοδοτες και σαλτζακιδες που βαζουν πολλα μπαχαρια στις κριτικες τους, για να φαινωνται γουαου κλπ.....και εχω φαει καμποσες φολες απο κοπελες απο κριτικες τετοιων δα παπαρολογων και πενεσιαρηδων που τους εμπιστευτηκα και πηγα, οποτε σε αυτο το θεμα πανω δεν μπορει κανεις να πει τιποτα σε αυτο που λεει ο doggifuck, γιατι πολυ απλα ''ισχυει'' και εχει ενα ''τεραστιο δικιο''λοιπον doggi μην σταματας να κραζεις ολες αυτες τις ψευταρες γιατι αλλοι εχουνε να τα σκορπανε αβερτα για καταθεσεις.... και αλλοι γαμιουνται ολημερης για να βγαλουνε ενα αξιοπρεπει ψωμομεροκαματο, και ειναι κριμα να πηγαινει στον βροντο γιατι η φαντασια ορισμενων οργιαζει σε ηλιγκειωδει ταχυτητα.... αυτα απο εμενα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4