Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177075
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οταν ενημερωθηκα απο συναγωνιστη, οτι το συγκεκριμενο στουντιο εριξε το απλο προγραμμα στα 30 ευρω, ειπα να περασω να δω τι παιζει απο εργαζομενη!!!Επεσα πανω στην ΧΡΙΣΤΙΝΑ....Ουκρανεζα γαλαζοπρασινα ματια και τα προγραμματα ηταν 30 το απλο και 50 με ελευθερο στοματικο!!!!...Μεγα μαλακια μου,που τσιγκουνευτηκα να παρω των 50 και πηρα των 30!!!!...η κοπελλα εμφανισιακα ειναι με καλη εμφανιση(30 χρονων),ωραιο σωμα με ωραιο και φυσιολογικο στηθος, οχι μεγαλο αλλα κανονικο,χρωμα μαλλιων ξανθο και ευγενεστατη και οπως αποδειχτηκε μεσα στο δωματιο σωστη επαγγελαματιας!!!!Με το που μπηκε στο δωματιο, μιλαμε για να σπασουμε τον παγο και αρχιναμε μαγκες,.. τα γλωσσοφιλα!!!Μετα να με φιλαει στο στηθος και να ανταλλασουμε διαφορα λογακια ερωτικα(τα μιλαει τα Ελληνικα)....και χωρις να βιαζεται σιγα-σιγα κατεβαινε προς τα κατω και φτανει στο επιμαχο σημειο, αρχινοντας να γλυφει την γυρω περιοχη χωρις βιασυνη!!!(ειχα παθει πλακα..μα με 30 ευρω τετοια περιποιηση??)...μετα μου φοραει προφυλαχτικο και αρχινα ενα ωραιο στοματικο διχως χερια,πιο πολυ με την γλωσσα της, να με κοιταζει και εγω να ασχολουμαι με το νινι της!!!!Με ειχε αναψει, καθοτι ειμαι που ειμαι, οπως παντα αναμμενος(αυτο ειναι το μεγα προβλημα μου για την ηλικια μου,οτι στο σωμα παραμενω παιδι) και την παρακαλεσα να ανεβει απο πανω μου και με θεα το ωραιο της στηθος, δεν κρατηθηκα πολυ να αλλαξω σταση και εφτασε ενα απο τα ομορφοτερα τελειωματα, το τελευταιο μου διαστημα!!!!Μετα μιλησαμε για κανενα δεκαλεπτο, για την οικονομικη κριση στην ανθρωποτητα και την ειδα οτι εχει και παιδεια γιατι μιλουσε πολυ ομορφα και τοποθετημενα!!!!!.....Ολα αυτα με 30 ευρω μονο!!!!!.....Απλα γνωρισα ενα στανταρακι για το μελλον, που ειναι και κοντα στο σπιτι μου!!!!Αυτη ηταν η εμπειρια η δικια μου!!! Ειχα την τυχη και γνωρισα σημερα κατα την αποψη μου, μια καλη κοπελλα, με υπηρεσιες υψηλου επιπεδου, αλλα το βασικοτερο... ζεστο,χαμογελαστο με ευγενεια ανθρωπο!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού