Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τον τελευταίο καιρό, έχω επιλέξει να συναντάω στις επισκέψεις μου, δοκιμασμένες και «σίγουρες» κοπέλες. Μια από αυτές η Λίντα, την οποία είχα αρκετό καιρό να τιμήσω και οι συνευρέσεις μας κυμαίνονται πάντα σε υψηλά επίπεδα..
Δεν χρειάστηκε να περιμένω στο σαλόνι να την δω και πέρασα στο δωμάτιο, αβλεπί.

Χρειάστηκε να περιμένω αρκετά στο λιτό δωμάτιο. Μόλις μπήκε με αναγνώρισε και ακολούθησε κουβεντούλα. Προθυμοποιήθηκε να μου κάνει μασάζ, κάτι το οποίο δεν αρνήθηκα. Αρκετα ποιοτικό, με πείρα επαγγελματία θα έλεγα, με χαλάρωσε αρκετά, μέχρι που ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά.

Σήμερα είχα την τύχη να την πετύχω σε μεγάλα κέφια. Πολύ πάθος, ένταση και από τις δυο πλευρές, με έντονα βογγητά με εναλλάξ φιλία, γλειψίματα, στα αυτιά λαιμό, στήθη και όλο το σώμα. Σφιχτές αγκαλιές, πολλά ερωτικά παιχνίδια.
Περιποίηση από πλευράς μου σε όλη την ευαίσθητη περιοχή της, για να ακολουθήσει η δική της σειρά για ένα άψογο στοματικό. Ακολούθησε το κλασικό 69, μετέπειτα πλάγιο, για να έλθει η ώρα της διείσδυσης.

Sex που κυμάνθηκε στο ίδιο κλίμα των προκαταρκτικών με αγκαλιές γλειψίματα, χάδια και φιλάκια. Ξεκίνημα με cow girl, και συνέχεια με την Λίντα στα τέσσερα μετά από δική της προτροπή. Καταναλώσαμε αρκετή ώρα έτσι, για να το «γυρίσουμε» σε ιεραποστολικό και να μας βρει έτσι το τέλος μέσα σε απόλυτο κλίμα gfe..
Ξάπλωσε δίπλα μου, χρησιμοποιώντας, κατά κάποιο τρόπο, το στήθος μου σαν μαξιλάρι και μιλήσαμε για πολλά θέματα.

Σήμερα ήταν η καλύτερη μου φορά με την Λίντα όπως χαρακτηριστικά είπε και αυτή. Την θεωρώ μια από τις πλέον σίγουρες επιλογές εδώ και καιρό.
Μια τέλεια επαγγελματίας που σέβεται τα χρήματα που παίρνει, και είναι πρόθυμη να ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό επισκέπτη, πάντα μέσα στα όρια μου μέτρου. Προσωπικά μαζί της μένω πάντα ευχαριστημένος και την έχω πολύ ψηλά στην λίστα με της προτιμήσεις μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2011
Αντε τον άλλο μήνα που θα γράψεις την έβδομη κριτική για την Λίντα έχεις έτοιμο και τον τίτλο: Η χρονιά τελείωσε όπως άρχισε.
Ξέρω δεν σας αρέσουν τέτοια σχόλια από νέους αλλά και μένα δεν με πείθουν επαναλαμβανόμενα δεκάρια απο τους ίδιους και επειδή δεν έχω πενηντάρικα περίσσεμα το ψάχνω τo θέμα.
P
ppgiorgos
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξαξ'το! Αλλα προσεχε μην χαθεις στην αναζητηση!
14 Νοεμβρίου, 2011
Άκου φίλε, λάθος το έχεις καταλάβει το θέμα. Δεν πρόκειται ούτε για promotion ούτε για ενημέρωση. Διαβάζεις απλώς "Tις περιπέτειες του μικρού Cheyenne" σε εβδομαδιαία επεισόδια. Κοίτα πέρα από την πλάκα εγώ θα σου έλεγα να πας. Όχι ότι θα κάνεις σούπερ σεξ με καμιά μουνάρα, αλλά για τα 50 που λες μια χαρά είναι. Και μην ξεχνάς ότι αλλιώς βλέπει τα κορίτσια ένας εικοσάρης και αλλιώς ένας πενηντάρης.
C
Cr9
14 Νοεμβρίου, 2011
Εγώ πάλι λέω να ψάξω γιατί κάποιος που γράφτηκε πριν ένα μήνα, με 0 μηνύματα και 0 κριτικές, θεωρεί καλύτερο αντί να συμβάλει ο ίδιος στην ενημέρωση, να την πέφτει χωρίς λόγο σε συναδέλφους που αποδεδειγμένα προσφέρουν στο φόρουμ.
Τουλάχιστον ας έχει τον ανδρισμό να το κάνει με το κανονικό του νικ.
P
px75
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Τουλάχιστον ας έχει τον ανδρισμό να το κάνει με το κανονικό του νικ. "

Σωστά, το να κατηγορείς με το κανονικό σου ψευδώνυμο είναι εντελώς ανδροπρεπές Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, είναι ρε μαλάκα, που μας έχεις πρήξει τ'αρχίδια τις τελευταίες μέρες παριστάνοντας τον τιμητή των πάντων.
P
px75
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α! Το κάνω κι αυτό τώρα;
Πρέπει να έχεις πάντως ένα θεματάκι με τα νεύρα σου ε; Χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω! Γι'αυτό παράτα μας ήσυχους και μίλα για τον εαυτό σου.
P
px75
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Έχω! Γι'αυτό παράτα μας ήσυχους και μίλα για τον εαυτό σου."

Είπε ο γάϊδαρος τον πετεινό κεφάλα Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9