Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236578
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι μπορείς να προσθέσεις στην 28η κριτική γι'αυτό το θηλυκό;Χμμμ;
Της αφιερώνω λοιπόν το αγαπημένο άσμα του Βέρτη, με τα υπέροχα λόγια και συναισθήματα που εκφράζει αυτό!
Ομολογώ πως μου είχε λείψει η αγκαλιά και η ζεστασιά της τον τελευταίο καιρό. Δεν ήθελα να πάω τις πρώτες πρωινές ώρες, γιατί λίγο η κούραση, λίγο η αντοχή και των δύο συν τον κόσμο που παρελαύνει τέτοιες ώρες, ειδικά Παρασκευές...θα ήταν λιγοστές οι προσδοκίες για το μέγιστο αποτέλεσμα.
Ανέβηκα, την είδα, με είδε, χαμόγελο, φιλοφρονήσεις εκατέρωθεν και μια τρελή ταχυπαλμία....Μπήκα, πλήρωσα με αγκάλιασε, ντουσάκι (υδραυλικά, καθαριότης δωματίου και άνεση, όλα πολύ καλά) και αναμονή για την έλευσή της.
Μπήκε και σταμάτησε ο χρόνος! Έζησα μια (τουλάχιστον 20', κατ'εκτίμηση φίλου που περίμενε στο σαλόνι) καταπληκτική εμπειρία με αυτό το πλάσμα που όμοιό του δεν έχω συναντήσει στη σεξοσταδιοδρομία μου, έτη πολλά. Η γυναίκα αυτή τα έχει ΟΛΑ! Εμφάνιση, γλύκα, πάθος, τσαχπινιά, θηλυκότητα... Σε σέβεται, σε "ανεβάζει", σου δίνει την ψυχή της! Αυτό κύριοι δεν πληρώνεται! Γι'αυτό σε προηγούμενη κριτική μου την αποκάλεσα, και επιμένω, "Ιέρεια του Έρωτα".
Κάνω έρωτα μαζί της και είναι η γυναίκα που θέλω, αγαπώ, τρελένομαι, λαχταρώ για όσο χρόνο είμαστε μαζί...Ακόμα και τώρα που συντάσσω αυτές τις αράδες, νιώθω τη γλύκα και την ομορφιά της τόσο νωπή... Τα μάτια της, το βλέμμα της, πότε παραδομένο απ'το πάθος, πότε διψασμένο για ηδονή. Το κορμί της, αυτό το άψογα σμιλεμένο σώμα, σπαρταράει στα χέρια μου και κύματα ηλεκτρισμένης ανατριχίλας διαπερνούν το φάσμα του συναισθηματικού τμήματος του εγκεφάλου, αψηφώντας το τμήμα της λογικής.
Το πως κάνεις έρωτα με αυτή τη γυνάικα δεν περιγράφεται, γιατί απλά δεν είσαι εκεί να το παρατηρείς...το ζείς σαν το ταξίδι που σε παρασέρνει και αφήνεσαι στις εικόνες, τις μυρωδιές, την αφή τις αισθήσεις.
Η Άννα δεν λειτουργεί μόνο με μένα έτσι.. Εντάξει, δε λέω, βοηθά κι η χημεία, αλλά πραγματικά, όσοι πέρασαν μαζί της (ξέρω αρκετούς..) ζήσαν κάτι ξεχωριστό.
Για μένα είναι ένα αστέρι...κι όπως λέει το τραγούδι.."μα όνειρο αν είσαι, τα φώτα σβήσε στα όνειρα να ζώ, μη ξημερώσει ποτέ να μη τελειώσει, μέσα μου μείνε να σ'αγαπώ..."

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Sproxe Garsia, Jim25jim

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2011
αναφέρεσε στην Αννα-Λυδία? για αυτή εδώ? http://www.kassandras4.com/anna-lidia
αν ναι την έχω δει και εγώ από κοντά εντάξει δεν υπάρχει ειναι αγγελούδι πραγματικα!
Πάντως είναι δεν είναι αυτή, φιλαράκι μεγάλη καψουρα βλεπω πρόσεχε μην την πατήσεις!
13 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μιλάμε για άλλου επιπέδου μαραφέτι...
λειτουργικότατο και επαναληπτικό!
13 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε αυτην ακριβως αναφεραται Mastoratzas...

Ενα απο τα κοριτσια που συνδιαζουν ομορφια και υψηλες υπηρεσιες.

13 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παίχτη, ευτυχώς κοντρολάρω μέχρι στιγμής τις "αδυναμίες" μου στο χώρο αυτό. Γνωρίζω αρκετούς "κατεστραμμένους" λόγω καψούρας και δε θέλω να φτάσω εκεί. Σε αυτό όμως το πλάσμα απλά ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!!!!
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοντρολάρετε τις αδυναμίες σας; Έχετε χάρη που έχω δώσει όρκο σιωπής... Ακόλαστε...
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα σου έρθω ξανά για εξομολόγηση σφύρα μου κλέφτικα!
14 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχει ανακαλύψει τον τέλειο τρόπο κοντρολαρίσματος των αδυναμιών: με παστουρμά! Εμμμμ
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7