Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα τη χθεσινη αποτυχημενη επισκεψη στη τζια σημερα επρεπε να παρω ρεβανς και επισκεφτηκα τη σαρα. Η κοπελα απο κοντα ειναι ενας αγγελος μολις ηρθε στο δωματιο και γδυθηκε επαθα πλακα ειναι μαλλον η πιο ομορφη που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη στη πιατσα των studio. Παρεπιπτοντως εδωσα το παραβολο των 40 ευρω, στα του αγωνα τωρα αφου αρχισε να μου τριβει τα ωραια βυζακια της στο πουτσο μου και εγω να πασπατευω το θεικο κορμι της ειχε γινει τουρμπο, περασμα καποτας και πιπα οχι κατι το τρομερο. Στη διεισδυση υπηρχε ενα προβλημα καθως το μουνακι της μου φανηκε αρκετα στενο το οποιο ειχε βεβαια και κρεμα. Αρχισαμε με αυτην απο πανω, μετα απο λιγο την βαζω απο κατω οπου και εβγαζε γλυκες κραυγουλες και συνεχεια στα τεσσερα οπου πασπατευα το θεικο κωλο της και απολαμβανα τα τατουαζ της.Εφαγα ενα μικρο ξενερωμα οταν μετα απο 15 λεπτα που περασαν και δεν τελειωνα μου ειπε οτι εχει περασει η ωρα και τα ρεστα οποτε επιταχυνα και τελειωσα εχοντας την σε σταση ιεραποστολικη. Η κοπελα σιγουρα ειναι πολυ ομορφη και εχει καλη διαθεση αλλα δε ξερω οπως ειπε και ενας αλλος συναθλητης που την επισκεφτηκε κατι λειπει. θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα στο μελλον σε ενα πιο πικαντικο προγραμμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού