Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προβληματισμένος από την φόλα στη Προμηθέως 25 :angryΛύπηβλέπε σχετική κριτική) μπαίνω στο αυτοκίνητο και πάω να γνωρίσω την Εβελίνα…
Βλέπω ένα ξανθό, αδύνατο, γύρω στα 1:80 μέχρι να βγάλει τα 20ποντα, χαριτωμένο ομορφούλικο… Ρωτάω πως τη λένε, και η τσατσα με ρωτάει αν έχει σημασία…
Φυσικά και έχει, απαντάω…
Εβελίνα μου λέει….
Αντί απάντησης, καταθέτω €50 για ακάπωτο και προχωρώ στα ενδότερα….
Το μωρό εμφανίζεται σε λίγο με χαμόγελο.
Διάβασες το internet, με ρωτάει…. Τι λένε για μένα; Εν τω μεταξύ, κάθεται στα γόνατά μου και με αφήνει να χαιδέψω το απίστευτο κορμάκι της…
Λένε τα καλύτερα κούκλα, της απαντάω, και γι αυτό ήρθα για να σε γνωρίσω….
Το μούχτι συνεχίζεται με χάδια φιλιά εκατέρωθεν και κουβεντούλα….
Σε λίγο ήρθε η ώρα της πίπας…
Αργή, απαλή, ρουφηχτή, βαθειά, με γλείψιμο των δορυφόρων…. Και ματιές όλο νόημα και νάζι… Το αριστερό μου χέρι βρίσκεται καθ όλη την διάρκεια στο απίθανο μουνάκι της και τα δάχτυλά μου χαιδεύουν την κλειτορίδα της, και εισβάλουν κατά βούληση και στις δύο τρυπούλες, χωρίς όμως υπερβολές και σίγουρα χωρίς καμία διαμαρτυρία από πλευράς της…
Την επόμενη φορά, αυτό το μουνάκι θα το φάω… την απειλώ κι αυτή χαμογελάει και σε απάντηση, καταπίνει τον Γιακουμή….:thinking
Χωρίς βιασύνη, ήρθε η ώρα του ιεραποστολικού, με τον Γιακουμή ήδη στα χάι του από την πίπα και την γενική διάθεση…
Καμιά εικοσαριά δυνατά χτυπήματα, στο στενό, ζεστό και φιλόξενο μουνάκι της που με τη συνοδεία πιστευτών κραυγών και λίγο νύχι στη πλάτη μου, με έστειλαν κατασκήνωση… και το μοιραίο επήλθε… Ο τέλειος πελάτης…Σπασίκλας
Με πιάσανε τα γέλια… (γελούσε κι αυτή μαζί μου…) Είχα καιρό να χάσω τον έλεγχο και ειλικρινά, το ευχαριστήθηκα…
Έμεινε μαζί μου λίγα ακόμη λεπτά και χαζολογούσαμε πριν σηκωθούμε από το κρεβάτι και πριν μου δώσει ένα πεταχτό φιλί φεύγοντας…
Της υποσχέθηκα ότι θα τα ξαναπούμε σύντομα, και θα κρατήσω την υπόσχεσή μου.
Το μωρό είναι αστεράκι….Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού