Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πηγα για μαρτινα αλλα πετυχα την γιαννα εκ ρωσσιας μερια για οσους δεν την ξερουν διοτι εγω πρωτη φορα την ειδα και μου εκανε το κλικ απο το σαλονι και περασα στα ενδοτερα ..ηρθε η τσατσα πολυ ευγενικη και μου ειπε οτι η μαρτινα εφυγε και καλα στη πατριδα της τελος παντων την λεω και μου λεει τα προγραμματα ..για να μην πολυλογο περασα με το προγραμμα του 69 που ηταν στα 70 αλλα εδωσα με ενα παζαρακι 60 και ολα καλα...της λεω οτι θα κανω και ενα ντουζακι και μου εφερε και καθαρη πετσετα διακριτικα...αφου ξαπλωμενος στο κρεβατι μπαινει μεσα το μωρο ολο γλυκιες και ναζι ..την ξαπλωνω ανασκελα και την κανω ενα γλειφομουνι ολο τρελα και αναστεναγμο απο μερους της κανα 10 λεπτο ασταματητα χωρις υπερβολες αφου σε καποια φαση ειπα τι εγινε αλλα την εβλεπα να το ευχαριστιετε και ετσι συνεχισα γι αλιγο ακομη ωσπου μονη της με γυρισε σε 69 και συνεχισαμε κανα 5 λεπτο ακομη ..οπου δεν αντεξα αλλο και ετσι οπως ηταν γυρισμενη πλατη απο πανω μου την καθισα στο εργαλειο και τελειωσα ...παρεμεινε εκει για καποια δευερολεπτα αφου τελειωσαμε και ξαπλωσε πανω μου ανασκελα για χαιδεματα και φιλακια ..ανταλαξαμε κανα δυο κουβεντες και στο τελος σηκωθηκα για ντουζακι ενω ατην ντυνοταν για τον επομενο αλλα τελικα δεν ηταν αλλος εξω ..φευγοντας μου ειπε οτι εισαι απο τους λιγους που ξερουν τι θελει και τι αρεσει σε μια γυναικα και ενοουσε τι αλλο ..το γλυφομουνι που την εκανα φυσικα το 15 λεπτο της συνευρεσης μας...(αυτο ελειπε να μην της αρεσε κιολας τοσο σαλιο μου εφυγε αλλα το αξιζε η κοπελα)πολυ καθαρη πολυ γλυκια και πολυ χαδιαρα σε μενα παντα για αλλους δεν ξερω ..θα την ξανατιμισω οπως αυτην ...την σαρα ξανα σιγουρα αλλα θελω να παω και στην μαρτινα..αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
extreemplatinum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
20
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού