Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν ειχα σκοπο για καταθεση σημερα, αλλα βγενοντας για μια μπυρα με ενα φιλαρακι και μιλοντας του για πουτανες, του ανεφερα την Σαρα, οποτε βουρ να δουμε την μουναρα.! μπενουμε μεσα βγενει η Σαρα με το χαμογελο στα χιλη διαγραμενο μεσα στο μαυρο κλασικο κολητο της φορεμα, και σηκονομαστε να φυγουμε, το ξανασκεφτετε το φιλαρακι και περναει μεσα, ξανακαθομαι στο καναπε και κοιταζω τηλεοραση, να περασει η ωρα, μπενει ενας συναθλητης, βγαινει η Σαρα πριν παει στον δικο μου, να την δει ο αλλος...εεεεεε αυτο ηταν.!! η θα εβγενα απο την εξωπορτα η θα περναγα μεσα, οποτε εποιασα τον εαυτο μου να δινει λεφτα στην τσατσα και να περναω στο δωματιο...
Η αναμονη...20λεπτη και νασου η Σαρα μεσα σε εμενα, ξανασυστηνομαστε κλασικα και την πεφτουμε στο κρεβατι, αρχιζω να πασπατευω τα βυζακια της, απιστευτα φυσικα ψιλοκρεμαστα, με ωραια ρωγα, ενω αυτη ειναι στα γονατα καθησμενη και με σπρωχνει να ξαπλωσω, πεφτει επανω μου, ντεζαβου το ιδιο προκαταρτικο με την αλλη φορα το βυζοτριψιμο σε ολο το σωμα μου και κυριως στον πουτσο μου, ο οποιος χτυπουσε 100αρες.!! περασμα καποτας με το στομα παρακαλω να της γλυστραει ακουμπωντας ελαφρα τα χιλια της πανω στον γυμνο μου πουτσο και να δυσανασχετει με τον εαυτο της, 2η προσπαθεια παλι με το στομα αν και νωμιζα θα την περασει αλλα καλτσα, πιπα μετρια διαρκειας, εβλεπα το ομορφο προσωπακι της και δεν την χορταινα, σταση αναμεσα απο τα ποδια μου να μην φτανω τιποτα παρα μονο το ενα λαχταριστο βυζι της, σταματησε 1-2 φορες να παρει ανασα κοιταζοντας με και γελοντας, εκατσα αμετοχος να δω τι θα κανει, περημενε να της πω πως θελω αλλα δεν μηλησα οποτε συνεχισε την πεογλυψια, καπου ποιο περα την εκοψα και την εγυρα στα 4αρα οχι οτι την ηθελα στα 4αρα αλλα να δω αυτο το γαμω τατου.! πουτσα με φτερα πεταλουδας μου φανηκε εμενα χωρις αρχιδια...μπηκα μεσα με δικη της καθοδηγηση, επιδη δεν θυμομουνα απο την προηγουμενη φορα ουτε τωρα δεν την βρηκα τοσο στενη οσο την λενε καποιοι πουτσαραδες του σαιτ (μαλλον), τιμιμενοι κιωλας.!! αχαχαχα απλα ο πουτσος μου κλικαριζε χαλαρα μεσα της δινοντας μου μια ωραια αισθηση του κολπου της ...πλαδαρο κωλαρακι γαματο.!! μπουτακια αφρατα, να βγαζει ελαφρες φωνουλες, την εποιασα απο τους αγκωνες και την τραβηξα προς τα εμενα, δεκτηκε την κινηση και ανασηκωθηκε στιριζοντας με σε εμενα που εμενα ακινητος και ανελαβε αυτη την παληνδρομιση, εκει θα επρεπε να παιζει ενας πλαγιος καθρευτης θα ηταν ολα τα γκαφρα.!!! απογοητευσις...την αφησα και εγυρα πανω της ποιανοντας το ενα βυζακι της και σιγοψιθυριζοντας της να αλαξουμε σταση, ιεραποστολικα φυσικα εγω στα γονατα και τα δικα της ανασυκωμενα να βλεπω και την διησδυση στο λευκο πανεμορφο μουνακι της αλλα και το πανεμορφο προσωπακι της το οποιο το εγυρε στο πλαι αναστεναζοντας δεν μου εριξε ουτε ενα βλεφαρο, καυλωνα να την κοιταζω παρα να την γαμαω, οποτε καπου εκει ενονωντας τα ποδαρακια της τελειωσα μεσα της...ξυπνησε.!! και διαγραφηκε στα χιλη της το πανεμορφο χαμογελο της, σηκωθηκαμε μαζι και μας εποιασε ενα νευρικο ελαφρυ γελιο κοιταζοντας ο ενας τον αλλον.!!!!Χμμμ; πλυθηκε στον νυπτηρα, πληθηκα και εγω κοιταζοντας την να ντυνετε και να αναιβενει στα 20αποντα τακουνια της αποχωρησε καυλωτικα.!!!
...2η ευκαιρια στην Σαρα, η γκομενα με τρελενει γερα με το παρουσιαστικο της, με το σωμα της, με το προσωπο της με την φωνη και το βλεμα της...αλλα κατι λιπει απο ολο το σκηνικο, θα μπορουσα να το παρομοιασω...σαν να τρωω σουβλακια χωρις αλατοριγανη.!! Λύπη η συμετοχη-αποδοση της δεν θα απογειωσει κανεναν, οσο απογειωνει η εμφανηση της, λεω να της δωσω ακομα μια ευκαιρια σε ποιο πλουσιο προγραμμα και μετα να βγαλω τα τελειωτικα μου συμπερασματα...αχχχχ ρε Σααααρα.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.306
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2011
Άσε μας ρε Καραμαν.......
Πήγα με φιλαράκι......το ξανασκέφτηκε....εγώ δεν.....αλλά.....όχι,όχι.....δεν αντέχω(δεν έχει και παράθυρο να πηδηχτείς).....θα φύγω.....
Δικαιολογίες του κώλου!!!!!!!!
Αφού τη γουστάρεις την εν λόγω κορασίδα, τι τις θες τις δικαιολογίες??????
Θες να τ'ακούσεις από τον Jo με φαίνεται.....
Από μένα πάντως.........ΕΥΓΕ!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1