Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824394
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα βαλει απο καιρο στο ματι τη Σαρα και σημερα την πετυχα. Τη Σαρα την ειχα δει μονο απο τις φωτογραφιες και πρεπει να πω οτι την αδικουν. Το κοριτσι ειναι πολυ πιο ομορφο.Κατι πρεπει να κανει καλυτερα ο φωτογραφος.Αυτα για αρχη και δεν θα αναφερθω για συμπεριφορα ΄¨τσατσας' ουτε για χωρο ,γιατι αυτα ειναι παντα αψογα.Επελεξα το φουλ προγραμμα και ανεβηκα στο δωματιο 3 το οποιο κοντευει να γινει δευτερη κρεβατοκαμαρα μου.Μετα απο λιγο ανοιγει η πορτα και χανω το φως μου.Εμφανιζεται η Σαρα με μαλλια ραστα και ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια. Ξαπλωσε διπλα μου και οσο μιλαγαμε ευχαριστουσα τον ΘΕΟ που υπαρχουν τοσο ομορφες κουκλιτσες.Μοσχοβολαγε σαν ανθισμενο μπουκετο την ανοιξη και το δερματακι της απαλο και λειο σαν πορσελανινη κουκλα. Με τρεις λεξεις μπορω να χαρακτηρισω την ΣΑΡΑ. Αγγελικο μουτρακι θεικο κορμι και κολασμενο SEX. Aρχισαμε με 69 που μονο απο την θεα δεν ηθελα να τελειωσει ποτε.Πιπα βαθεια χωρις προφυλακτικο ενω οσο την εγλυφα τα δακτυλα μου μπαινοβγαινανε στο κωλαρακι της.Μετα ηρθε και εκατσε απο πανω μου αλλα επειδη δεν ανεχα αλλο ταν γυρισα στα 4 και αρχισε το σφυροκοπημα στο στενο και πανεμορφο κωλαρακι της. Αφου επηλθε το μοιραιο σηκωθηκε ντυθηκε και με καλεσε να συνεχισουμε την κουβεντα στο μπαρακι.Τελειωνοντας θελω να πω οτι η κοπελα ειναι αψογη σε ολα .BRAVA SARA BRAVA.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού