Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είπαμε, η εποχή επιβάλλει μόνο στανταράκια. Δεν είναι καιρός για πειραματισμούς,ειδικά στο χώρο των στούντιο. Έτσι, αποφάσισα να επισκεφτώ ενα από τα πιο hot ονόματα του χώρου, την Λίντα. Με την κοπέλα αυτή έχουμε αποκτήσει εξαιρετική χημεία, γιαυτό και κάθε "συνεδρία" μας είναι όλο και καλλίτερη ή αλλιώς κάθε καινούργια μας συνάντηση είναι ανώτερη από την προηγούμενη. Κάθε φορά όλο και κάτι νέο θα προκύψει. Και σίγουρα με το ταπεραμέντο και τη διάθεση της Λίντα δεν δημιουργείται ποτέ ρουτίνα. Ο χώρος γνωστός με όλα τα θετικά και τα αρνητικά που έχουν χιλιοειπωθεί. Στα αξιοσημείωτα της βραδιάς , ότι έχει αλλάξει η υπηρεσία. Έφυγε αυτή που χτυπούσε τις πόρτες κι έτσι μπόρεσα να απολαυσω τη συνευρεση μου με τη Λίντα χωρίς αυτό το άγχος. Στα της συμμετοχής τώρα η Λίντα ήταν το γνωστό "δελτίο θυέλλης". Πραγματικός σίφουνας στο κρεβάτι, έτοιμη και πρόθυμη να ικανοποιήσει κάθε επιθυμία του πελάτη (στα όρια της λογικής φυσικά). Τα προκαταρκτικά της ατέλειωτα με φιλιά, χάδια και γλυψιματα εκατέρωθεν. Το στοματικό σούπερ, με ίσως την καλύτερη περιποίηση @@ και της γύρω περιοχής. Συμμετοχή και στήσιμο στο σεξ άψογο με προτροπή εκ μέρους της για δυνατές καταστάσεις. Και σαν κερασάκι στην τούρτα , χαλαρωτικό μασάζ στο τέλος. Διάθεση για κουβεντούλα και η συνεδρία μας κράτησε πάνω από 30 λεπτά με το ρολόι. Η κοπέλα πραγματικά αξίζει, τιμάει τα λεφτά που παίρνει και προσφέρει υπηρεσίες υψηλοτάτου επιπέδου. Στην περίοδο της κρίσης αποτελεί έναν σταθερό και αξιόπιστο τρόπο τοποθέτησης των χρημάτων που (δεν) μας περισσεύουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2011
Το κακό νέο: 21/11/11 θα φύγει!
Το καλό νέο: Θα επιστρέψει σε 3 εβδομάδες!

Αυτά μού είχε πει στην τελευταία μας συνάντηση. Οπότε όσοι πιστοί ρωτήστε (ακριβείς ημερομηνίες), προγραμματίστε, προσέλθετε!
06 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι. Μου το είπε κι εμένα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2