Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το "Ραντεβουδακι" έγινε πριν απο καιρό οταν δουλευε Μαντζάρου 14! Διάβασα ότι άλλαξε στέκι!

Ειπα και εγω να δοκιμάσω μια πορνοσταρ! Μπαινω στο εν λογω στουντιακι και περιμένω να βγει στο σαλόνι! Καθώς περιμένω να βγει μυρίζω πιτόγυρο! Λέω μέσα μου! Ας την αφήσω να φάει μην μου ρίξει κανένα ρέψιμο με κρεμύδακι και πεθάνω απο την μπόχα! Βγαίνει το κορμι στο σαλόνι και βλεπω ενα απιστευτο κορμί. Μετριου αναστηματος, ξανθιά, με πολυ ωραία ποδια, κολαράκι και μέτριο προσωπάκι! Ο "αρχοντας" την βλεπει και αναστενάζει! Θα μπω τώρα λέω! Σκαω το παράβολο και μπαίνω μέσα! Σε λιγα λεπτα μπαίνει μεσα! Οντως το κορμι θανατιφόρο, τα ποδια απιστευτα ωραία, στηθος καλο αλλα το προσωπο με χαλασε λιγο! Λιγα εως ελαχιστα πρωκατακτικα!Πολυ καλή πιπα βαθία και δυναμικη - δεν το κάνει βαριεστημένα αλλα με παθος..... Βάζει την καποτα σαν κάλτσα και ανεβαίνει απο πάνω! Το κατέχει το αθλημα! Αξια ....σταρ. στα 4 ειναι υπεροχη με τελεια στησιματα και να πεταει προσ τα εξω το υπεροχο λαρακι της! Οταν ειναι από κατω με τα πόδια της σε αγκαλιαζει και σε "αναγκαζει να την μαμησεις πιο δυνατα και πιο βαθιά!
Απλα το πιτογυρο το μύρισα και αρχισα να ξενερώνωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο! Για αυτο την γύρισα ξανα στα 4 και την "τιμώρησα" ΚουλΚουλ

Αντεχει το σφυροκοπημα και αν ειχα τρελές ορμες θα ξαναπηγαινα ευχαριστως!

Αν μου επετρεπε το συστήμα βαθμολογια ως εξεις
Προσωπο: 7
Σώμα: 9
Συμετοχη: 8
Σχεση τιμης και απόδοσης: 8
Kαθαριότητα χώρου: 8

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρτίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού