Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825119
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μπετυ είναι μια γυναίκα αρκετα γνωστή σε αυτούς που ασχολούνται με τα studio, μιας και έχει μεγάλη πορεία στον χώρο. Μελαχρινή, με ίσια μακριά μαλλιά, ωραίο σώμα, φυσικό στήθος. Αυτό όμως που την κάνει να ξεχωρίζει είναι τα έντονα Ασιατικά χαρακτηριστικά του προσώπου της, Πρόκειται για την κοπέλα που εργαζόταν και σαν Σοφία-Γιόκο-Λυν σε αρκετα ιδρύματα της Αθήνας.

Χρειάστηκε να περιμένω αρκετα στο σαλόνι, μιας και ήταν απασχολημένη, και στο ενδιάμεσο διάστημα πολύ φιλική και εποικοδομητική συζήτηση με την Κυρία Πέτρα,
μιας και από την κουβέντα μας, πρόεκυψαν κάποια στοιχεία, τα οποια δεν γνώριζα και την είχα «αδικήσει» σε προηγούμενη κριτική μου, και για τον λόγο αυτό, της ζητάω και δημόσια συγνώμη και δέχτηκα αδιαμαρτύρητα την «τιμωρία της».Μεγάλο χαμόγελο

Ήρθε επιτέλους η στιγμή που η Μπετυ έφτασε στο δωμάτιο. Γνωριζόμαστε αρκετά καλά, τόσο από τα events του studio, όσο και από δυο παλιότερες συνευρέσεις μας (πριν ένα χρόνο περίπου) στο Ιππόνακος 14, και έτσι υπάρχει μεγάλη οικειότητα μεταξύ μας.
Με ξάφνιασε όταν μπαίνοντας με ρώτησε πολύ σοβαρή, στον πληθυντικό.:

-Καλησπέρα σας Κύριε, πρώτη φορά στον χώρο μας ?

Κατάλαβα ότι πρόκειται για ένα «ερωτικό παιχνίδι» στο όποιο ανταποκρίθηκα πρόθυμα.

-Ναι, πρώτη φορά, πώς είναι το όνομα σας ?
- Μπετυ, εσάς ?
-……..
-Χάρηκα πολύ Κύριε ….
-Και εγώ, Κυρία Μπέτυ, είστε πολύ όμορφη γυναίκα.
-Και εσείς πολύ ωραίος άνδρας Κύριε….

Έτσι λοιπόν ξεκίνησαν τα πρώτα χάδια και φιλιά από πλευράς της. Πέρασμα της γλώσσας της σε όλο μου το σώμα, στον λαιμό , τα αυτιά μου, τους μηρούς τα γόνατα τις γάμπες μου, "ξύπνησε" ευαίσθητα σημεία μου τα οποία ήταν για καιρό σε νάρκη.
Μετά ανέλαβα εγώ τα ηνία. Με ανάλογη περιποίηση σε όλο το σώμα της, επικεντρώθηκα περισσότερο στην πεντακάθαρη ευαίσθητη περιοχή της, για αρκετή ώρα, κάτι που δέχτηκε με αναστεναγμούς απόλαυσης και με προτροπές να μην σταματάω.
Νέα προκαταρκτικά με χάδια και φιλιά για να έλθει η ώρα του στοματικού απο πλευράς της.: Βαθύ, αισθησιακό, με καλή τεχνική, με ανάλογη ενασχόληση όλης της γύρω περιοχής.
Νέο στοματικό από πλευράς μου αυτή την φορά, για να ξεκινήσουμε και να τελειώσουμε το sex με ένα μακράς διαρκείας ιεραποστολικό, το οποίο συνοδευόταν με σφιχτές αγκαλιές, χάδια, φιλάκια.

Μετά το τέλος συνεχίσαμε για λίγο το παιχνίδι της αρχής:

-Πως περάσατε Κύριε…….
-Θαυμάσια Κύρια Μπετυ, σας ευχαριστώ.
-Και εγώ Κύριε ….., αντίο σας

Όσοι γνωρίζουν την Μπετυ, μονό από κριτικές, , θα νομίζουν ότι πρόκειται για μια γυναίκα, που έχει πάντα το «πάνω χέρι». μιας και έχει master στα extreme προγράμματα και η εμφάνιση της είναι αρκετα δυναμική .
Σήμερα όμως εγώ είδα μια άλλη όψη της. Μια γυναίκα τρυφερή, γελαστή, γλυκιά, πρόθυμη να δεχτεί την περιποίηση και τα χάδια του συντρόφου της, αλλά και με πρωτοβουλίες για την απόλυτη ικανοποίηση του. Μια όψη που εγώ τουλάχιστον προτιμώ……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μπέτυ, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2011
Εγώ από την Μπέτυ έχω γνωρίσει κυρίως την αυταρχική πλευρά της, κατά τις συνευρέσεις μας στο Φ104 πάντα.
Αλλά κάθε φορά, όποτε προσπάθησα, για πιο "γλυκό" σεξ...όλες τις φορές καταλήγαμε σε έντονα πράγματα. Μάλλον παρασύρομαι.

Για μένα είναι η Νο1 επιλογή.
Και το καλύτερο κορίτσι που κυκλοφορεί στο χώρο.
31 Οκτωβρίου, 2011
Γειά σου Cheyenne σομελιέ γυναικών εσύ πρώτε !
31 Οκτωβρίου, 2011
σημεία που ήταν χειμερία νάρκη καιρό?? αδυναρώ να το πιστέψω αυτό...υπάρχουν τέτοια σημεία στο σώμα σου???
31 Οκτωβρίου, 2011
Αριστα φίλε μου , άριστα !!!!
01 Νοεμβρίου, 2011
Εύγε !
02 Νοεμβρίου, 2011
Την επομενη φορα κοιτα να εκμεταλευτεις και το master που εχει η Μπετυ. Μη μενεις στις γνωσεις του undergraduate
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6