Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο διαφορες επισκεψεις και ''ερευνα αγορας'' κατεληξα στην Εβελινα την οποια ειχα ξαναεπισκεφτει στο παρελθον σε διαφορετικο στουντιο αλλα δε θυμομουν καν τι εντυπωσεις μου ειχε αφησει.
Πηρα το απλο προγραμμα των 40 και μπηκα σε ενα καθαρο γενικα δωματιο με ωραια ατμοσφαιρα.
Ηρθε η κοπελα η οποια δε θα ελεγα πως ειναι ομορφη αλλα μαλλον καβλιαρα και με εκφυλο στυλ.
Χαμογελαστη κ προσχαρη μου επιασε την κουβεντα κ ξεκινησε τα προκαταρκτικα με χαδια και φιλια σε ολο το σωμα διχως κανενα αισθημα βιασυνης ή απροθυμιας.
Φιλουσα κ εγλυφα τα πλουσια στητα βυζια της ενω της χαιδευα ολο το κορμι εστιαζοντας τελικως στο μουνακι της.
Με δικη μου παροτρυνση αρχισε να μου σηκωνει τον πουτσο με χαδια και μαλακια ωσπου φορωντας μου σκουφο αρχιζει το τσιμπουκι το οποιο με αριστα το 10 αγγιζει το 8.Καθολου βιαστικη βαθια ζουμερη πιπα που μου τον εκανε καγκελο. Εβαλε τον πουτσο μου στο μουνι της αφου πρωτα εφτυσε τα δαχτυλα της κ το σαλιωσε. Ξεκινισαμε ενα αργο γαμησι το οποιο δειχναμε να απολαμβανουμε και οι 2. Με καβλωσε τοσο πολυ με την διαφορετικοτητα της απο τις υπολοιπες που ηθελα να την σκισω αγρια. Τη γυρισα στα 4 κ την καρφωσα ανεβαζοντας ρυθμους ενω τα βλεμματα μας συναντιοντουσαν στον καθρευτη. Εχυσα και συνεχισε να κουνιεται με τον πουτσο μεσα της. Μετα απο λιγο βγηκα κ ανανεωσα το ραντεβου μου για την επομενη φορα που δε νομιζω πως θα αργησει.
Συνισταται ανεπιφυλακτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ffs
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού