Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825655
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μεγάλη αποχή από το σπορ επισκέφθηκα το αγαπημένο μου ίδρυμα απόλαυσης.Με το που μπαίνω η πρώτη κοπέλα που μου παρουσιάζεται είναι η Κέλλυ με την οποία στο παρελθόν έχω περάσει υπέροχες στιγμές και ήταν και ο λόγος που κατέβηκα.Με θυμήθηκε και μου έσκασε ενα χαμόγελο όλα τα λεφτά.Διαλέγω το full πρόγραμμα, καταθέτω το ποσό στην υπηρεσία και περνάω στο δωμάτιο.Παρασκεύη βράδυ οπότε η αναμονή ήταν λογική.Μετά απο 20-25 λεπτά έρχεται.Πιάνουμε λίγο την κουβέντα και εκεί όπως μιλάγαμε αρχίζει να μου χαιδέυει το στήθος.Αυτή η κοπέλα καταφέρνει να με κάνει turbo σε χρόνο μηδέν.Είναι θέμα χημείας.Μου βγάζει το πουκάμισο και αρχίζει να με δαγκώνει παντού με κυκλικές κινήσεις.Ύστερα από κανά 5 λεπτο ο κύκλος τελειώνει και αρχίζει η κάθοδος πρός τον νότο Χεχε! .Προφυλακτικό και μια καλή βαθιά πίπα παραλίγο να κάνει τον διαιτητή να σφυρίξει πρόωρα την λήξη του αγώνα.Ευτυχώς την κατάλληλη στιγμή σταμάτησε και ήταν η ώρα που έπρεπε να ανταποδώσω την περιποίηση.Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα για μένα από ένα καλοξυρισμένο και καθαρό μουνάκι.Μπορώ να το γλύφω ασταμάτητα και η Κέλλυ διαθέτει αυτό ακριβώς που μου αρέσει.Επεσα κυριολεκτικά με τα μούτρα στην δουλειά και σε σύντομο χρόνο άρχισα να δρέπω τους καρπούς στης σκληρής δουλειάς.Τα βογγητά της ήταν για μένα σαν ντόπα και ύστερα από λίγο και ενώ είχε γίνει μούσκεμα ένοιωΘα πως ήρθε η ώρα για την επόμενη φάση ;).γύρισμα στα 4 για να έχω και θέα την κωλάρα της και σφυροκόπημα σε αργό ρυθμό στην αρχή, αυξανόμενο με γεωμετρική πρόοδο.Ε όταν βλέπεις τέτοια κωλάρα είναι δυνατόν να μην θες να κάνεις ένα tour και εκεί;Ε δυστυχώς έγινε λάθος υπολογισμός των αντοχών και τελείωσα πριν προλάβω να εκπληρώσω και αυτή την επιθυμία.Κέλλυυυυυ θα σε μαλώσωωωωωω.Την επόμενη φορά μην με φτιάξεις τόσο πολύ γιατί πάλι τα ίδια θα έχουμε.Αφού τελειώσαμε έκατσε μαζί μου μέχρι να κανω ένα τσιγα΄ρο και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί.Σαν συμπέρασμα θα πω ότι ήταν ένα καλό VFM με μια κοπαλα που εγώ προσωπικά νοιώθω πολύ άνετα μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Gaijin
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού