Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824176
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε προ ημερων επισκεψη μου στον οικο εδοκιμασθει η Σαρα, νεαρή σε ηλικια φαινεται και απο τις φωτογραφιες της, αδυνατο σωμα, μικρο στηθος ομορφο προσωπο με μονη διαφορα το μαλλι της το οποιο ειναι μακρια κοτσιδακια σε στυλ αφρο.
Ο χωρος τελειος οσο παει και αναβαθμιζεται η υπηρεσια αν και την εχω ξαναδει δεν εδειξε καμια οικειοτητα μαλλον προς τυπικη ηταν μαζι μου, παρολα αυτα ενα αναψυκτικο μου το προσφερε.
Στα του αγωνα τωρα με το κοριτσι, πληρωσα ενα 60αρι για 69 και καθαρος καθαρος αφου ειχε προηγηθει μπανακι πριν σπιτι μου αραξα ξαπλωτος και την περιμενα. Η μικρη ηρθε σε λιγο και μεσα σε δευτερολεπτα ειμασταν και οι δυο ολογυμνοι σε θεση πλαγιαστου 69, πεντακαθαρη και αυτη με το μουνακι της καβλωμενο επιδοθηκαμε σε συνεχωμενη γλωσσικη περιποιηση των επιμαχων σημειων μας.
Πρωτη σταση αυτη του ιεραποστολου που κρατησε για λιγο και αλλαγη για πισωκολλητο.
Το μικρο κωλαρακι της σε αυτη τη θεση πραγματικα ειναι τελειο, δεν κρατηθηκα της εριξα και ενα δυο μπατσακια στα κωλομαγουλα ενω εβαλα και λιγο δαχτυλακι στην πισω εισοδο οσο τη γαμουσα πραγμα που καθε αλλο παρα εδειξε να την ενοχλει.
Η συμμετοχη της αριστη και σε καποια στιγμη ηρθε και το αναποφευκτο τελος μου.
Χαιρετηθηκαμε φιληθηκαμε και η σεμνη τελετη δυστυχος ελαβε τελος.
Εις το επανιδειν my dear

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2011
Μεχρι τωρα Σαρα ακουγα και Σαρα δεν εβλεπα
Δεν ξερω αν υπηρχαν οι φωτο, παντως εγω τωρα τις ειδα και ενθουσιαστηκα
ΤΟΥΜΠΑΝΟ το μωρο...
Δυστυχως θα συγκρατησω τον εαυτο μου...
Εχω αλλες προτεραιοτητες προς δοκιμη
24 Οκτωβρίου, 2011
Το τέλος όλων μας είναι αναπόφευκτο!...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2