Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 48 10
Sex Studio 113809
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έκτακτη επίσκεψη πρίν κανά 3ωρο στην Αμάντα για πρώτη φορά.Αφού πληροφορήθηκα από εδώ ότι δουλεύει απόγευμα.Διάβαζα τόσο καιρό καλές κριτικές και το είχα βάλει στο πρόγραμμα από καιρό.Την Αμάντα την ξέρετε όλοι αλλά θα πω και εγώ 5 πράγματα(Οτι και να λέμε είναι λίγο).Ψηλή,ξανθιά με τρομερό πίσω σύστημα ,κοινώς πισωκούνα Μεγάλο χαμόγελο με ευχάριστη διάθεση και σωματότυπο μοντέλου.Είσοδος λοιπόν μετα κοπής εισητηρίου των 50Ε και εν αναμονή της Αμάντας η οποία δεν άργησε να έρθει(μόλις ξάπλωσα μπήκε).Ακολούθησε κουβεντούλα μετα διαπιστευτηρίων και προκαταρκτικά 1ου Βαθμού με τριψίματα και των 2 μας.Πέρασμα σκούφου με το στόμα και ακολούθησε μια άγρια πίπα με πολύ ντίπ θρόουτ (ντίπ για ντίπ μέχρι πνιγμού) ενώ εγώ έπαιζα με το μ**νακι της.Ακολούθησε καβάλημα κανονικό και ανάποδα και μετά μου στήθηκε στα τέσσερα.Εκεί έγινε της Αμάντας!!!Το τι μπινελίκι ακολούθησε,τι σφαλιάρα,τα πάντα όλα και ο ρόκο τίποτα!Το τέλος δυστηχώς ήρθε νωρίς. Λύπη
Φεύγοντας ευχαρίστησα την Αμάντα δίνοντας ραντεβού για αύριο.Η κοπέλα το ζεί και της αρέσει!Αμάντα θα τα πούμε σύντομα Μεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ. Μετά πέρασα απο μια κρεπερί και μπερδεύτηκα και ζήτησα Αμάντα μπισκότο και με κοιτούσε ο υπάλληλος καλά-καλά.Τώρα που το σκέφτομαι όμως καλύτερα "έφαγα" Αμάντα μπισκότο. Κουλ Κουλ Κουλ
Υ.Γ. συγνώμη για τυχόν λάθη παρ' όλο που σας παρακολουθώ και ενημερώνομαι 2 χρόνια 1η φορά γράφω γιατί πραγματικά αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2011
βγενω και σε αλλη γευση....
21 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γι'αυτό είμαστε εδώ...θα τις δοκιμάσουμε όλες...
21 Οκτωβρίου, 2011
Αααααααχ εγώ πότε θά φάω όλο το πακέτο μαζί σου αγριονταρντάνα μου !
21 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε τι;
22 Οκτωβρίου, 2011
σοκολατα,βανιλια και καραμελα...
22 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

α δεν μου τα πες αυτα καραμελιτσα μου
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6