Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824447
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας διαβάσει τις τόσο καλές κριτικές για το εξής μαγαζί,λέω δεν περνάω καμιά βόλτα να δούμε τι παίζει (πρώτη φορά που πήγα σε μπουρδέλο-στούντιο,εκτός από τις τσάρκες).Ο χώρος είναι όντως άψογος και πεντακάθαρος.Η κυρία στην υποδοχή κέρασε ποτάκι αν και ήταν λίγο αγχώδης(ήθελε να της πω το συντομότερο δυνατό ποια κοπέλα ήθελα,με το δίκιο της βέβαια γιατί είχε αρκετούς πελάτες,ήταν και Σάββατο αν και περασμένη ώρα).Δούλευαν η Σάρα,Ελένη και Μαρίνα,οι φωτογραφίες είναι όντως πολύ κατατοπιστικές για όλες τις κοπέλες.Το είχα ψήσει για Ελένη,αν και η Μαρίνα είναι και αυτή πολύ ωραίο νταρντανομωρό,η Σάρα δεν είναι τόσο του γούστου (μου αρέσουν μελαχρινές,είχε και εκείνη την τατουαζάρα η Ελένη στη μέση,δεν ήθελα και πολύ για να διαλέξω).Περνάω στο δωμάτιο,μετά από κάνα 10λεπτο ακούω τα τακούνια και τσουπ,να`τη και η κοπελάρα.Χαιρετιόμαστε και αρχίζουν τα χάδια(έχει απαλό δέρμα και μυρίζει υπέροχα),πέρασμα του προφυλακτικού με το στόμα και βαθιά πίπα,ύστερα εναλλαγή 4 στάσεων ιεραποστολικό,στα 4,στο πλάι και cowgirl,το τέλος ήρθε με χειρομάλαξη.Επείδη δεν έχω και τρελή εμπειρία,η Ελένη μου έδινε κάποιες οδηγίες και γενικώς ήταν πολύ άνετη,θεωρώ ότι τα αξίζει τα λεφτά της (αν και ακριβό σπορ).Χρόνος παραμονής γύρω στα 15-18 λεπτά.Όσοι πιστοί προσέλθετε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
198
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού