Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δωματιο με μπανιο χωρις τηλεοραση.Αν και την συγκεκριμενη την θεωρουσα εγγυηση διαψευστηκα.Αναστημα μετριο ως κοντο ξανθα μαλλια,απο κορμι κορμαρα και απο βυζι βυζαρες, στο προσωπο κατι δεν εχει παει καλα βλεπε botox ισως?.Πηγα αργα κατα τις 3 και βρηκα την Ντενισα μαζι με την Μαρια.Προτιμησα την Μαρια απο την μοντελε Ντενισα λογω στηθους και 2 καλων εμπειριων με την Μαρια.Ειχα πιει κατι μπυρες οποτε το οτι ξενερωσα 2 φορες δικαιολογειται και δεν το ριχνω στην Μαρια,απο την αλλη ομως επειδη ειχε κινηση και ισως να ηταν και κουρασμενη μετα απο 5 λεπτα και αφου ξενερωσα 2η φορα μου ειπε πως επρεπε τωρα να τον παιξω για να τελειωσω, δεν ηθελε ουτε να μου τον παιξει,βαρεθηκε,κουραστηκε?Γιατι την πληρωσα στο κατω κατω για να με κοιταει να τον παιζω?Τεσπα τον επαιξα και αφου εγλυψα τις βυζαρες της εχυσα.Με ειδε σαν ενα ευκολο 50ρικο χωρις κοπο και με ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε(ξεπεταξε).Μετα την παρακολουθησα να πασαλειφετε με οινοπνευμα και να πηγαινει στο επομενο υποψηφιο θυμα,συγνωμη ηθελα να πω πελατη.Ντουζακι αφου μου εφερε πετσετα η τσαχ2.Παλι η αισθηση οτι κατι εμεινε ανικανοποιητο και μη ολοκληρωμενο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία Σέρβα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2011
''...την παρακολουθησα να πασαλειφετε με οινοπνευμα...''

Πάλι καλά...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1