Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403436
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι η πρώτη φορά, που στα τόσα χρόνια της «πορείας μου» η κατάθεση σε ένα ίδρυμα συνοδεύεται από τους ήχους Ελληνικού ροκ.
Τρύπες, Ξύλινα Σπαθιά, Πυξ Λαξ, Ενδελέχεια, ήταν κάποια από τα συγκροτήματα που ακουγόντουσαν στο δωμάτιο, όσο αγωνιζόμουνα με την Αλίνα.

Γνωστή σε όποιον ασχολείται με τα studio και σταθερή αξία, δεν θα κουράσω με περιγραφή.
Γελαστή, φρεσκομπανιαρισμενη ήλε στο δωμάτιο, με την πετσέτα περασμένη στο σώμα της κρατώντας τα εσώρουχα της. Ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισαν τα πρώτα φιλιά και χάδια. Άψογα τα προκαταρκτικά της, με γλειψίματα στον λαιμό και το στήθος μου, πέρασμα με baby oil σε όλο τον «μικρό Cheyenne» για μια από τις καλύτερες ισπανικές.
Σειρά μου για περιπτύξεις και περιποίηση, κάτι που απολάμβανε μιας και η συμμέτοχη της, οι αναστεναγμοί και τα βογγητά της, επιβεβαίωναν του λόγου το αληθές.
Προφυλακτικό και στοματικό. Βαθύ, αισθησιακό, υγρό, χτυπήματα της γλώσσας στο κεφαλάκι, πέρασμα σε όλο τον κορμό, δεν άφησε παραπονεμένα και τα @@κια.
Και νέα περιποίηση από πλευράς μου, μέχρι την έναρξη του sex., με ιεραποστολικό. Συνέχεια με στάση του λωτού, cow girl και ο επίλογος γράφτηκε στα τέσσερα.

Μετά το τέλος, αγκαλίτσα στο κρεβάτι, κουβεντούλα για όση ώρα μας έπαιρνε, μιας και το κουδούνι χτυπούσε συνεχώς. Όταν την ρώτησα, πότε θα ξαναφύγει για την πατρίδα της, με πολύ χιούμορ, και με την άπαιχτη ξενική προφορά της μου απάνησε : « Όλο λέω θα φύγω, είχα πει θα φύγω, κι΄ομως είμαι ακόμα εδώ»

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2011
εγώ που σε ξέρω, νομίζω ότι πρέπει να αρχίσεις να γράφεις σιγά σιγά για το μεγάλο cheyenne...τέρμα ο μικρος...
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πρέπει να έχεις ανεβάσει συνολικά 20 με 30 κριτικές για την συγκεκριμένη....
σχεδόν όλες ίδιες....
νομίζεις οτι προσθέτεις κάτι το διαφορετικό κάθε μια ίδια κριτική που ανεβάζεις για αυτήν?
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τόσας δυνατότητας ὁδηγοῦ (template) ἔχει τὸ Word, νὰ μὴν τὰς ἀξιοποιήσῃ ὁ ἄνθρωπος;
B
bakalhs
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εχω δει καπου γραμμενο στους κανονες του site οτι απαγορευεται.
Αυτο που θεωρω οτι προσθετω ειναι οτι μετα απο τοσο καιρο δεν εχει πάψει να ειναι αψογη.

ΥΓ: 16 ειναι οι κριτικες μου για την Αλίνα μεσα σε 3 χρονια.
Περιπου 5 κριτικες τον χρονο δηλαδη. Δεν νομιζω να ειναι υπερβολικες.
Εαν ειναι, ας μου το πει ο Antisthenis να μην ξαναγραψω.
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν παραβιάζεται κάποιος κανόνας, όχι, ούτε υπερβολή νομίζω να υπάρχει και βρίσκω και χρήσιμη την "υπενθύμιση" ότι μια κοπέλα βρίσκεται στα ίδια υψηλά επίπεδα. Αν κάποιος έχει άλλη άποψη πατάει το "'Οχι" (δε με βοήθησε η κριτική).
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μᾶς λέγετε δηλ. πὼς ὅ,τι εἶναι νόμιμον εἶναι καὶ ἠθικόν.
B
bakalhs
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι. Λέγω αυτό που έγραψα.
17 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σοφιστή μου εσύ! Έχω την εντύπωση ότι σύμφωνα με τον Σωκράτη το νόμιμο είναι και ηθικό. Πάντως για να επανέλθουμε στο θελα μας ,κι εγώ δε νομίζω ότι βλάπτει η συχνή επανάληψη. Ίσα ίσα δείχνει την πορεία μιας κοπέλας μέσα στο χρόνο. Αρκεί βέβαια να είναι πάντα αντικειμενική.
17 Οκτωβρίου, 2011
Κύριε Μπακάλη, τα κορίτσια ζητούν κριτικές (ιδία πείρα)...τι να κάνει ο "φουκαράς" ο μικρός Τσεγιενάκος!...Χα χα χα!
Η πρώτη μου κριτική αφορούσε την ήδη υπερτιμημένη από το παλιό ΜΠΟΥ. Αλίνα του Τσεγιέν.
Αμέσως κινητοποιήθηκαν οι σεναριογράφοι της Αλίνας (aris κ.τ.λ) και γράφτηκε στημένη κριτική στα χνάρια της δικής μου προσπαθώντας να καταρρίψει ένα προς ένα τα γραφόμενά μου.
Έγραφε χαρακτηριστικά οτι η κριτική του Τζόκερ είναι άκυρη! Χε χε!


"ΥΓ: 16 ειναι οι κριτικες μου για την Αλίνα μεσα σε 3 χρονια.
Περιπου 5 κριτικες τον χρονο δηλαδη. Δεν νομιζω να ειναι υπερβολικες."

Μπααα...καθόλου!
Τσεγιέν, "ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΜΗΤΗΡ ΠΑΣΗΣ ΜΑΘΗΣΕΩΣ" έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι!
J
jockerx
17 Οκτωβρίου, 2011
α. Το ηθικόν κύριε Μπακάλη προκύπτει απ' το περιεχόμενο των γραπτών μας. Και τα γραπτά του Cheyenne, σας βεβαιώνω πως μόνο ανήθικα δεν είναι!
Κατά την ταπεινή μου άποψη, ήλθε (έστω και αρκετά καθυστερημένα) η ώρα να κάνετε και την αυτοκριτική σας (αν τολμάτε φυσικά).

β. Οι εμμονές δεν έχουν λογική κύριε Τζόκερ. Όπως πχ αυτή του να επιτίθεται κανείς ασταμάτητα στις υπηρεσίες των οίκων ανοχής, ανάμεσα σε άλλες εμμονές που μπορεί να έχει (που δεν είναι της παρούσης).
Μήπως ήρθε η ώρα να βρείτε κάποιο άλλο χόμπι; (λέω, μήπως;;;)

Υ.Γ. Τελικά διαπιστώνω πως δυστυχώς έχουν διαφύγει της προσοχής σας τα καλύτερα από τους αρχαίους ημών...

Υ.Γ.2 Θερμή παράκληση: μην τους πιάνετε συνέχεια στο "στόμα" σας. Όσο κι αν το προσπαθείτε, δε θα το καταφέρετε στο τέλος να τους λερώσετε (ευτυχώς για όλους μας).
28 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3