Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν μερικες μερες επισκεφτηκα το μαγαζι στη Ν.Φιλαδελφεια για να γνωρισω μια καινουργια παρουσια ,την Γιασμιν.Μετα απο αρκετη αναμονη στο σαλονακι,λογω δρασης αλλων συναγωνιστων,ξεπροβαλλε.Εντυπωσιαστηκα απο το ωραιο της κορμι με τις σωστες αναλογιες και το χαμογελο της .Πηρα το φουλ προγραμμα των 100 ευρω και προχωρησα στα ενδοτερα.Η κοπελλα ηρθε στο δωματιο με καλη διαθεση και μετα απο μια συντομη συζητηση,με προετρεψε να ξεκινησουμε λεγοντας μου ,ειμαι ολη δικια σου.Πιπα υγρη,βαθεια και με καλη τεχνικη χωρις πολλη χρηση χεριων.Αν και σχετικα μικρης ηλικιας εδειξε αρκετα εμπειρη και ειχε συμμετοχη.Πολυ κινητικη οταν ηταν απο πανω μου και οταν ειχαμε θερμανθει αρκετα,αρχισε να τριβει αισθησιακα το πιπινακι της ,βγαζοντας κραυγουλες, τελειωνοντας με.Δεν κανει πρωκτικο.Εκατσε μαζι μου πανω απο μιση ωρα.Συμπερασματικα το κατεχει το αθλημα και θα επιδιωξω να την ξαναπαρω.Χαλαλι το εκατοευρω που εδωσα. Ο χωρος μικρος αλλα μοντερνος,καθαρος και φιλοξενος.Η υπηρεσια ευγενικη και εξυπηρετικη.Υπαρχει ιδιωτικο παρκιγκ στο μαγαζι.Στα πλην,ο χρονος αναμονης στο σαλονι και το οτι την συγκεκριμενη κοπελλα την βρισκεις μονο νυχτερινες ωρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού