Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη εμπειρια μου με την λαουρα χθες τα ξημερωματα μετα απο ξυδια στο W club.Ανετο παρκινγκ.κανενας πελατης μεσα.η σπαστικη η τσατσα μονο να με πρηζει να δωσω ενα δεκαρικο ακομα.βγαινει η λαουρα μου χαμογελαει,παιρνω το απλο και μπαινω μεσα.το μωρο ερχεται μετα απο λιγο.γλυκυτατο μ ξανθο μαλλακι πρασινα ματακια ωραιο κορμακι.πολυ γλυκια! αρχιζουμε τα μπαλαμουτια στα ορθια και φιλακια στο στομα πεταχτα με λιγη γλωσιτσα οχι βαθεια.παμε προσ το κρεβατι μετα αρχιζει να με φιλαει σε ολο το σωμα και αρχιζει και το αρχιδογλυψιμο!!! τελειο επαγγελματικο!!περναει και το στοματακι της απο την κανη του πεους οχι απο το κεφαλι ομως.εγω παιζω το μουνακι της το οποιο νιωθω να υγραινεται σιγα σιγα και εβαλα και δαχτυλακι μεσα.χαιδεμα κωλοτρυπιδας εξωτερικα(εχει κωλαρα τελεια!!)τα κωλομαγουλα απομακρυσμενα το ενα απο τα αλλο και η κωλοτρυπιδα παιρνει αερα,δεν την κλεινει τιποτα.Περναει την καποτα και αρχιζει το τρομπονι και δεν αφηνει τα διδυμα παραπονεμενα ομως.συνεχιζει και τουσ δινει σημασια..!! ματιες ολο νοημα.με εχει κανει πυραυλο και εχω γλαρωσεΙ.Η πιπα ειναι μακρας διαρκειας απολαυστικη.μου κανε κοπλιμεντα καθε τοσο και εγω επισης.μετα μου λεει θα σε καβαλησω.ερχεται απο πανω,πιανουμε ρυθμο,μετα καρεκλατο εντυπωσιακο με αυτη να ακουμπαει πισω τα χερια της και να εχει ριξει το κεφαλι της πισω και να κανει παιχνιδι εντονο με την μεση της.επισης ειχαμε και γλωσσοφιλα καθε τοσο με γλωσσα.δεν ηξερα οτι φορουσε σκουλαρικι στην γλωσσα μεσα μεγαλο,πηρα ενα υφος περιεργο και αρχισαμε τα γελια.ολοκληρη σιδερια ειχε μεσα.την πιανω μετα την βαζω κατω,δινω αρκετα και μετα στα 4 οπου εγινε η καταθεση τρεμωντας εγω.κωλαρα η γκομενα.α! ξεχασα οταν την γυρισα ιεραποστολικα της εδωσα 2 φιλακια στο μουνακι και χαμογελασε.πριν το γαμησι κρεμαρισε το μουνακι της.Για μενα ηταν μια απο τισ καλυτερες εμπειριες με τανα.Καταπληκτικη συμπεριφορα η γκομενα!!!! μετα το γαμησι εκατσε κανα5-10 λεπτο με συζητηση και πολυ γελιο ειχαμε!!Σας λεω γαμω τις φασεις.μου ειπε οτι ειναι επιλεκτικη οσο μπορει στους πελατες.οτι τις προαλλες ηρθαν κατι γυφτοι βρωμιαρηδες και τους ειπε τον μπουλο!! λεει δουλευω 4 μηνες σερι χωρις να εχω ζωη ε τουλαχιστον θελω να ειναι καθαρος ο αλλος αν μη τι αλλο.αν ερχεται και κανα ωραιο παιδι οπως εσυ μου λεει μου δινει και δυναμη αυτο!! εν τω μεταξυ στην συζητηση που ειχαμε,αγγαλιαζομασταν και αυτη συνεχιζε δαγκωματακια στο στηθος κτλ.και στο τελος οταν σηκωθηκα να ντυθω νιωθω μια βαρβατη δαγκωμασια στο αριστερο κωλομερι μου!! σκασαμε και στα γελια.εν ολοιγοις παιδες εγω συναντησα ενα γλυκυτατο πλασμα,ομορφο και πολυ πολυ γλυκο με ωραιο χαμογελο και μια ΑΨΟΓΗ επαγγελματια! ΑΨΟΓΗ μιλαμε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.401
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού