Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299972
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βαλεντίνα είναι γνωστή μου από τα παλιά και η μυήτρια μου στον αγοραίο έρωτα με την έννοια ότι ως πρώτη μου αγοραία εμπειρία ήταν πολύ καλή και έτσι μου άνοιξε η όρεξη.
Εχει μεγαλώσει λίγο αλλά στο κρεββάτι έχει γινει καλύτερη, παρατήρησα σημαντικη βελτίωση στην πίπα η οποία αγγίζει το 10. Το καβάλημα της έχει ποικιλία και τα καταφέρνει έτσι ώστε το μουνί της να σφίγγει τον πούτσο. Οι αναστεναγμοί της είναι αληθοφανής και λίαν καυλωτικοί. Δέχεται τα γλυψίματα στο κορμί της και τα χάδια αδιαμαρτύρητα εκτός κωλοτρυπίδας. Επίσης δέχεται εναλλαγή στασεων και δεν βιάζεται καθόλου. Στο ιεραποστολικό θαυμαζα τα ατέλιωτα πόδια της και στο πισοκωλητό την λεπτή της σιλουέτα. Γενικά και ξέδωσα αλλα εφυγα και με μία τρυφερή ανάμνηση.
Στα αρνητικά του στουντιο είναι οτι τα δωμάτια δεν έχουν ντουζ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2011
Για ποια Βαλεντίνα μιλάμε; Είναι αυτή που δουλεύει στη Βούρβαχη και στην Ηλία Ηλιού; Ή εκείνη που δούλευε κάποτε στη Βριλησσού 60 και είχε φύγει για την πατρίδα της; Ή για κάποια άλλη;
15 Δεκεμβρίου, 2011
Πήγα το πρωί στης 5-12-11. Επιβεβαιώνω ότι σφίγγει καλά το μουνί της. Μάλιστα οι ερωτικές κραυγές φάνηκαν αληθινές. Μου άρεσαν και τα βυζιά της τρυφερά. Επιπλέον είναι επικοινωνιακή. Ευχαριστημένος έμεινα.
09 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο τοτε που την ξερω (2008) ειναι στο Βριλησσου 46 πρωινη βάρδια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3