Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με το υπέροχο, ξανθό κορίτσι σήμερα άκρως ρομαντική υπό τους ήχους της καταρρακτώδους βροχής οι οποίοι συμπλήρωναν το όλο μαγικό σκηνικό...Η Αλίκη για μια ακόμη φορά με έκανε να νιώσω άνετα....αρχικά συζητώντας σε πολύ, μα πολύ υψηλό επίπεδο, πρόθυμη να με ακούσει, αλλά έτοιμη και να απαντήσει και να εκφέρει άποψη σε κάθε θέμα. Η συμπεριφορά της ήρεμη, χαλαρή και πάνω από όλα με με εμένα στο επίκεντρο της, γεγονός που με ανέβασε πολύ. Κάθε της λέξη, κάθε μορφασμός υποδείκνυε ότι πρόκειται για ένα σπάνιο κοριτσι, το οποίο δεν έχει καμία σχέση με αυτό που όλοι φανταζόμαστε όταν μιλάμε για επαγγελματίες του ερωτικού χώρου....Πιο πολύ θα την παρομοίαζα με γκέισσα στην ιαπωνία, ο οποία με την καλλιέργεια της, το επίπεδο και την ποιότητα της αλλά και τα ερωτικά της θέλγητρα αποτελόυσε την καλύτερη παρέα των ανδρών στις δύσκολες εποχές.Προχωρώντας και χαλαρώνοντας ακόμα περισσότερο με συνοδεία καφε, σιγά σιγά τα ρούχα εξαφανίστηκαν και τα κορμιά μας ενώθηκαν σα μαγνήτεςΓλώσσα. Για μια ακόμη φορά θαύμασα το υπέροχο κορμί του μωρού που είχα δίπλα μου...Ωραίο στήθος, απαλό και συμμετρικό με το υπόλοιπο σώμα, επίπεδη κοιλιά, σφιχτά κι γραμμωμένα πόδια και ένα κωλαράκι πεταχτό και ζουμερό...επιδωθήκαμε σε αναγνωριστικές πτήσεις, πρώτα με χάδια, ύστερα με ελαφρύ πέρασμα των χεριών μας στα διάφορα ερωτογενή σημεία μας...η απόλαυση συνέχισε ολοένα να αυξάνεται...Κάποια στιγμή με αρπάζει από το χέρι και πριν καταλάβω το τι και το πως, βρέθηκα δεμένος χειροπόδαρα στο σταυρό και την αλίκη μπροστά μου να τρίβεται σε όλο μου το κορμί, να μου τουρλώνει το υπέροχο κωλαράκι της, να με αγγίζει χαμηλάΝτροπή...νόμιζε όμως ότι είμαι ένας συνηθισμένος σκλάβος...χωρίς να το πολυκαταλάβει, και ενώ είχε αρχίσει ένα υπέροχο footjob,με 2 κινήσεις μαεστρικές κατάφερα και λύθηκα και πριν αντιδράσει βρισκόμουν ανάμεσα στα ποδαράκια της να περιποιούμαι την υγρή περιοχή της...φοβερά ερεθιστική διδικασία η οποία κράτησε κ αρκετά...Φυσικά και μου ανταπέδωσε την περιποίηση με ένα υπέροχο στοματικό, με ενδελέχή περιποίηση κάθε εκατοστού του πέους μουΣπασίκλας. Δεν έμεινε καθόλου παραπονεμένο...Και μετά ξεκίνησε ο πραγματικός αγώνας με πάθος, με γραντζουνίσματα εκατέρωθεν, με εναλλαγή στάσεων(πραγματικά ακούραστη στην όλη φάση), υπομονετική αλλά και πολύ συμμετοχική!! πραγματικά μεταφέρθηκα σε ένα παράλληλο σύμπαν όπου έκανα έρωτα με την κοπέλα μου...τόσο τέλεια ήταν! κάπου εκεί και αφού πρώτα είχα παραδώσει ψυχή παρέδωσα και το σώμα, δίνοντας με όλη μου τη δύναμη κάθε σταγόνα σπέρματος που είχα στην γκείσσα μου...Κουλ Αφού οι σφιγμοί έπεσαν σιγά σιγά, κάναμε τσιγαράκι, κάναμε μπανάκι μαζί και χαιρετηθήκαμε ζεστά...καθόλου βιασύνη, καθόλου χρονικό άγχος και υπέροχος όπως πάντα ο χώρος...Σας ευχαριστώ όλους για τις υπέροχες στιγμές εκεί στο 104!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2011
''...συζητώντας σε πολύ, μα πολύ υψηλό επίπεδο...''

Τα γραφόμενά σου ενισχύουν την υποψία του Orestis_Kou ό,τι ''Ενδεχομένως είναι φοιτήτρια στη Θεσσαλονική...''

Μωρέ λες;...
B
bottom
12 Οκτωβρίου, 2011
Η Αλίκη δεν είναι φοιτήτρια παό τη Θεσσαλονίκη, είναι απόφοιτη της σχολής καλών τεχνών!!!
12 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω είναι απόφοιτη φιλολογίας, τουλάχιστον αυτό είχε πει σε μενα.
14 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καθόλου απίθανο...
Γράφει ορθογραφημένα και με σωστή σύνταξη...
B
bottom
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4