Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 43 10
Sex Studio 66466
Γενική βαθμολογία
 
1.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εμφανιση κοπελας: (1) Ο λογος οτι εμφανιστηκε με ολοσωμο babydoll, με αποτελεσμα να κρυβει απο το σωμα της περιεργα σημαδια οπως στην κοιλια της μια ουλη η οποια ειναι εντελως αντιαισθητικη. Τραβηγμενα κρεατα ενωμενα. Σκετη αηδια. Οταν την ειδα ηταν αργα. Υπηρεσιες Κοπελας/Διαθεση: (1) Ενω αρχισαμε το σεξ και ειχα ξενερωσει με την ουλη και την ειχα στα 4 για να μην βλεπω της λεω να μου τον παρει πιπα. Εβγαλα το λαστιχο και μου τον επαιζε ενω μου χαϊδευε τα @@. Μετα απο λιγο μου λεει θα χυσεις πανω σου οχι πανω μου. Της απανταω οτι δεν παιζει αυτο. Αμεσως σηκωθηκε και εφερε ενα χαρτομαντηλο και προσπαθουσε να κεντραρει στο πουλι μου. Στην εικονα αυτη μου επεσε. Της λεω αντε παλι πιπα. Και τι εκανε το ΖΩΟ?? Πηγε να μου βαλει την χρησιμοποιημενη καποτα.. Εκει πηγα να την χτυπησω. Της ειπα ευγενικα να φερει αλλη καποτα. Βγηκε εξω και εφερε νεο λαστιχο. Το φορεσε και συνεχισε πιπα και μετα στ 4. Χωρος (5) διοτι δεν ειχε το δωματιο ντουζ, ουτε υγρομαντηλα εστω. Τσατσα (1) δεν εμφανιστηκε κατα την εξοδο μου, συν οτι την διαφημιζει για το ΑΣΤΕΡΙ (ξεχναει να αναφερει την κολληση στην κοιλια της) Παρκινγκ (10) παρκαρα τα ποδια μου μεσα στο δωματιοΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο Σχεση αποδοσης/τιμης (1) διοτι το 50αρικο εξατμιστηκε χωρις να εχω εστω καποια υποτυπωδη ευχαριστηση. Ημερομηνια τελειως φλου. Οσο για τις προϋποθεσεις κριτικων οτι πρεπει να σεβομαστε τις εργαζομενες, θα τις σεβομαστε αν πρωτα σεβαστουν αυτες εμας. Μαλλον δεν εχουν καταλαβει οτι απο το 50αρικο μας ζουν εδω ανθρωπινα. Αν δεν εχουν και γνωση κανονων υγειηνης ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΝΕ. Κατι τετοια συμβαινουν και ειλικρινα βιδωνομαι ασχημα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Μέγας
Εγγραφή:
7 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
262
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού